Ve Všeobecné fakultní nemocnici na Karlově náměstí v Praze podlehl po velkém boji těžkým zdravotním komplikacím spojeným s covidem. V den výročí navštívila na Olšanech hrob hudebního bosse Zlata Dvořáková (68) alias Golda. Nejenže u rodičů Ládi a jeho staršího bratra a slavného textaře Jiřího (†30) dělala hospodyni už od svých 15 let, posléze pracovala i u Ládi ve firmě v domě v Apolinářské ulici, který koupil. A když se narodil Artur, jedenáct let fungovala jako chůva a jeho druhá matka dohromady.

Ve vile ve Šrobárově ulici, kde Štaidlovi žili, jste se stala takřka členem rodiny.
„Poté, co jsem u nich začala bydlet a stala se ze mne jejich hospodyně, tak jsem se určitě tak cítila. A kluky, především Jiřího, jsem považovala spíš za svoje kamarády než takové ty zlaté hochy, kterým se slouží. Smrt Jirky mě potom opravdu vzala, jako kdyby s ním odešlo i něco ze mě.“

Jak chůva Golda vzpomíná na Ladislava Štaidla (†75) a jeho soužití s Ivetou Bartošovou (†48) a co řekla o Ivetině vztahu s Romanem Třískou? Nejen to, ale i další zajímavosti si můžete přečíst v rámci BLESK PREMIUM v uzamčené části článku.