Pondělí 25. září 2023
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Oblačno 20°C

10 nej z premiéry minisérie Iveta: Dojemné setkání Artura s tetou Ivanou! A rázná slova syna Petra Sepéšiho

/
 • To nejlepší z premiéry minisérie Iveta
  4. května 2022 ● 21:15

  V pražské Lucerně se odehrála slavnostní premiéra minisérie Iveta, která vypráví o začátcích kariéry zpěvačky Ivety Bartošové (†48). Přinášíme vám ty nejzajímavější okamžiky slavnostního večera.

 • 1.

  Artur s tetou Ivanou

  Nejprve se zdálo, že sestra Ivety Bartošové Ivana na premiéru nedorazila. To byl ale omyl, Ivetino dvojče usedlo v lóži po boku synovce Artura. A po delší době se tak naskytl dojemný pohled na blízké zesnulé zpěvačky. Nutno říci, že na nich bylo znát, že se rádi vidí. Artur dokonce neskrýval nadšení, zatímco Ivana se zdála maličko zaskočená pozorností fotografů. Bez jejich svolení by seriál vůbec nevznikl.

  Dvojče Ivety Bartošové Ivana se ovšem kdysi také věnovala hudbě. Byla známá jako Viana a v letech 1988 až 1991 se pohybovala okolo 20. místa ve Zlatém slavíkovi jezdila s Tanečním orchestrem Čs. rozhlasu jako sólová zpěvačka a zúčastnila se i velkého vánočního turné po NDR. V současné době ale pracuje jako hotelová služba rehabilitační kliniky.

 • 2.

  Syn Petra Sepéšiho

  Premiéru si nenechal ujít ani syn Petra Sepéšiho Petr Belhocine. Ten přitom dlouhá léta vůbec netušil, kdo je jeho otcem. „Kluci ve škole pořád mluvili o svých tátech, já nemohl, a tak jsem se mámy jednou zeptal. Moc se jí do toho ale nechtělo. Řekla mi ale nakonec pravdu, ukázala tátovy fotky, pustila jeho desky a já začal na tátu být moc pyšný,“ přiznal Belhocine před lety Blesku. Po smrti maminky Petra Sepéšiho se Belhocine stal Sepéšiho jediným dědicem, z hitů Knoflíky lásky nebo My to zvládnem mu prý pořád jdou tantiémy.

  V kině ovšem prozradil, že na rozdíl od syna Bartošové Artura s ním nikdo nic nekonzultoval.

 • 3.

  Sámer Issa fotil sám sebe?

  V Lucerně nechyběl ani Sámer Issa a opět mu dělala doprovod krásná žena. Zpěvák byl, jak je jeho dobrým zvykem, „vystajlovaný“ do nejmenšího detailu. K jeho image v poslední době patří i poměrně divoký účes, který se zřejmě snažil kontrolovat pomocí mobilu. Nebo se snad skutečně snažil vyfotit sám sebe, jak nezvyklá situace působila?

   

 • 4.

  Vysmátý Artur na snímku s režisérem

  Premiéra se pochopitelně neobešla bez režiséra snímků Michala Samira. Vyfotit se s ním nechal Artur Štaidl. Zatímco Arturovi svítily oči radostí, režisér se tvářil vážně. Přece jen si zřejmě pamatuje napětí, jaké cítil, když se šel Artura ptát na to, zda může minisérii natočit. „Byl jsem vnitřně přesvědčen, že to nedopadne,“ zavzpomínal, jak šel Artura Štaidla žádat o svolení k natáčení, a rovnou prozradil, že na pokračování se pracuje, rodina Ivety s tím prý problém nemá. Ivetin příběh je totiž podle něj fascinující a přímo volal po zpracování.

 • 5.

  Zdeněk Barták s mladým doprovodem

  Hudební skladatel Zdeněk Barták dorazil v doprovodu své výrazně mladší kamarádky a velmi jim to spolu slušelo. Skladatel měl k Ivetě Bartošové velmi blízko. „Oslovila mě, abych jí pomohl, a já neváhal ani minutu,“ prozradil, jak vznikla jejich spolupráce. „Napsal jsem jí jen jednu písničku, jmenovala se Koncem to začíná,“ dodal s tím, že dodneška nevstřebal, co se v jejím životě odehrálo dál.

 • 6.

  Pokračování bude?

  Televizní diváci budou mít možnost vidět Ivetu až v pátek na Voyo, mnohé ovšem nasvědčuje tomu, že pokračování minisérie bude. Režisér Michal Samir naznačil, že už se na něm pracuje a i herci obsazení do hlavních rolí tvrdí, že by si rádi zahráli i v pokračování příběhu. Na snímku níže je Eliška Křenková, která ztvárnila v seriálu Ivetino dvojče Ivanu.

 • 7.

  Vojtěch Vodochodský a Anna Fialová

  Fotografům zapózovala i Anna Fialová s Vojtěchem Vodochodským, kteří jsou představiteli hlavních rolí Ivety a Petra Sepéšiho. Anně to v zelených šatech velmi slušelo a při pohledu na jejich společný snímek jistě nejednoho člověka napadne, že by tvořili krásný pár i ve skutečnosti.

 • 8.

  Tomáš Gottlieb: S Ivetou to bylo těžký

  Na premiéře nechyběl ani Tomáš Gottlieb, který byl prvním Ivetiným manažerem. Okamžitě po příchodu přiznal velkou zvědavost a zavzpomínal na Ivetiny začátky, které podle něj byly velmi krásné. Jeho cílem prý bylo, aby se zpěvačka stala úspěšnou. „Iveta byla naivní, mladá, nezkušená a ty začátky byly krásný, ale těžký,“ zavzpomínal na svou někdejší kolegyni.

 • 9.

  Miroslav Hanuš s apartní ledvinkou

  Do Lucerny dorazil i herec Miroslav Hanuš, který v seriálu ztvárnil tátu Ivety a Ivany. Svůj outfit na premiéru doplnil ledvinkou, která jako by naznačovala, že k osmdesátým létům má velmi kladný vztah i dnes.

 • 10.

  Došlo i na karambol

  Ovšem došlo i na karamboly. Jeden z diváků zřejmě zakopl na schodech a nepříjemně upadl. Naštěstí se tento incident podle všeho obešel bez vážnějších zranění.

 • 11.

  Galerie

  Fotogalerie
  103 fotografií

  Video: Nová minisérie Iveta odhalí zajímavé momenty ze života Bartošové

  Video
  délka: 01:46.48
  Video se připravuje ...

  Nová minisérie Iveta odhalí zajímavé momenty ze života Bartošové Barletta Production

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 11

Dianthos: Pro Ivetu to osudový vztah byl. Pro Petra asi ne. Užíval si života a přízně dívek. S matkou údajného syna zřejmě žádný partnerský vztah neměl, když o ní nevěděli jeho rodiče. S údajným vnukem a jeho matkou se nestýkali.

(06. 05. 2022 23:17)

fany22: Nového vůbec nic. Na začátku úplně tuctový příběh holky z venkova, která rychle vylétla nahoru. Táhne to jméno, okořeněné následnými skandály.
A o té době, kde bylo několik demonstrativních sebevražd, tajný útěk od Štaidla, fiktivní únos Hemerkou - Třískou,, balení do alobalu, další “únos”, alkoholické excesy, léčení, finanční propady, o tom všem se točit nemůže. Už z ohledu na Artura.

(05. 05. 2022 17:59)

fany22: Podobu nevidím taky. Ale že měl Sepéši těch dívek víc, se psalo. Detaily neznáme, jen, že Iveta žárlila. A veřejnosti ten vztah podávala jako osudovou lásku, což asi nebyla.
Naproti tomu ta dívka, pokud není chorobná lhářka, si úplně snadno jistá být může. Nechápete? Každý nemá paralelní vztahy a každý měsíc jiného.

(05. 05. 2022 17:44)

uschi: Otec ho fakt nevychovával, vychovávala ho Iveta s Goldou, až pak, když už na tom byla blbě, byl svěřen Štaidlovi.

(05. 05. 2022 11:32)

uschi: Já tam teda žádnou podobu nevidím, je uvedeno, že se narodil 8 měsíců po Sepéšiho smrti. To znamená, že když zemřel, tak byla v prvním měsíci což jsou 4týdny těhotenství, počítá se to prvním dnem cyklu, takže to byla asi jasnovidkyně, že to zjistila. To ani v dnešní době nezjistí, jedině ti co se o to cíleně snaží a už cca 10 - 12 dní po ovulaci si dělají těhotenskej test.

(05. 05. 2022 11:30)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy