Premiéra třídílné minisérie Iveta proběhla ve středu 4. května v pražském kině Lucerna. Účastnila se jí celá řada herců a umělců, kteří si zde zahráli... i ti, kteří byli jenom zvědaví na to, jak režisér Michal Samir (37) pojal počátek kariéry jedné z nejtalentovanějších českých zpěvaček. V té době byla začínající popová princezna zamilovaná do Petra Sepéšiho (†25) a neměla ani tušení, že ji osud nakonec přivede do náruče skladatele a hudebníka Ladislava Štaidla, jenž tehdy vystupoval společně s Karlem Gottem (†80).

Štaidla v minisérii ztvárnil Ondřej Brzobohatý. Promítání všech třech epizod opouštěl ve spěchu - do pasáže vyběhl s telefonem v ruce a zdálo se, že se snaží v tom hluku, co okolo panoval, poslechnout si nějakou hlasovou zprávu. Tvářil se u toho jaksepatří zachmuřeně. Poté naskočil na moped a vyrazil do víru noci.

Zda za svou partnerkou, půvabnou moderátorkou Danielou Písařovicovou (43), s níž se ukázal o víkendu na tajné oslavě narozenin rockera Petra Jandy (80), to se můžeme jenom dohadovat. Že by si svého nového partnera natolik kontrolovala?

VIDEO: Eliška Křenková na premiéře minisérie Iveta

Video
Video se připravuje ...

Eliška Křenková David Turek

Ještě předtím, než Ondřej vyrazil do tmy, se však až podezřele měl k Anně Fialové. Ta si herce, který v pokračování Ivety (co se podle režiséra již začíná natáčet) ztvární její životní lásku a otce jejího syna Artura (25), nechtěla jenom tak nechat utéct.

K Brzobohatému se tiskla v nejednom vřelém objetí, tu se dotýkala jeho tváře ona, tu na ni něžně sahal on... jak můžete vidět v naší galerii. Vžili se až tak do svých rolí, nebo v tom bylo něco víc? 

Fotogalerie
341 fotografií