Tím kšeftem není myšleno nic jiného nežli účinkování v zábavné show Inkognito, v níž se Daniela Písařovicová objeví již 14. dubna. V pořadu, v němž slavné osobnosti hádají povolání hostů, usedne po boku Jakuba Prachaře (38), Richarda Genzera (55) a právě svého současného partnera Ondřeje Brzobohatého. Známá moderátorka tam nahradí Petru Nesvačilovou (36), která zde již nějakou dobu doplňovala pánský ansámbl.

A právě to by mohl být kámen úrazu. Zatímco Nesvačilová, talentovaná herečka a režisérka s obrovským smyslem pro humor, zde plní roli té „hloupé“, která si ze sebe dokáže udělat legraci. To, že je jí komediální poloha velice blízká, dokázala i například v seriálu Osada. Oproti tomu slavnou publicistku ale zatím všichni televizní diváci znají spíše jako chladnou a seriózní profesionálku z ČT1, která se sama nechala slyšet, že kvalitní humor je řehole.

VIDEO: Daniela Písařovicová v srpnu loňského roku: Řeknu vám, proč nemám chlapa! 

Video
délka: 06:16.44
Video se připravuje ...

Půvabná Daniela Písařovicová prolomila tabu: Řeknu vám, proč nemám chlapa! Markéta Reinischová

„Dělat zábavu je to nejsložitější, co vůbec existuje. Nikdy totiž nemůžete správně odhadnout publikum, jestli jste naladěni na stejnou vlnu. Oblast humoru je lákavá, ale je to těžká disciplína. Člověk do ní musí dozrát,“ prohlásila Písařovicová ke svému účinkování v Inkognitu, jehož je prý velkou fanynkou. Zda však do této zábavnosti skutečně dozrála, anebo zde získala křeslo místo Nesvačilové skutečně jenom díky známosti s Brzobohatým, o tom se budou moct příznivci televizní zábavy přesvědčit až za více než týden...

Fotogalerie
36 fotografií