Jak uvádí slovenský server Život, všechno odstartovaly velmi vážné zdravotní problémy. „Dostala jsem ledvinovou sepsi. Ve většině případů se na to umírá. Šance na přežití je dvacet procent,“ prozradila hvězda Slovenského národního divadla. 

„Zažila jsem trochu klinickou smrt. Každý se mě pak ptal, jestli jsem viděla cestu. Viděla jsem něco před sebou, nebylo to světlé, ale hnědé a říkalo mi to – konečně začni řešit svůj život. Byla jsem v kómatu tři dny a ten hlas, co jsem slyšela, byl ženský. Velmi se podobal mému. Jako kdybych si sama říkala – musíš to nějak řešit,“ popsala herečka zážitek, který jí změnil život. 

Po návratu z nemocnice po 42 letech ukončila své manželství se Slavomírem Magálem (73) a odstěhovala se z domu. Rozvod, ke kterému došlo v roce 2012, zjevně přišel v pravý čas.

Magál měl už nějaký čas poměr s o více než třicet let mladší děkankou Fakulty masmediální komunikace na trnavské Univerzitě svatého Cyrila a Metoděje. Jen tři týdny po oficiálním rozvázání manželství už si s Danou Petranovou (42) řekli své ano. Jeho mladší láska přitom tehdy byla již ve čtvrtém měsíci těhotenství.  

Své hříchy si ale nesla i Magálová. Tu přistihli v autě s dnes již zesnulým hercem Mariánem Geišbergem (†64). „Manžel to hodil na mě, že jsem se s nějakým kolegou při rozloučení políbila. Říkal, že jsem toho příčinou. Přitom dva roky před tím už měl jinou známost,“ posteskla si před lety.

VIDEO: Kamila Magálová: Měla jsem sepsi a byla jsem tři dny v kómatu!

Video
Video se připravuje ...

Kamila Magálová: Měla jsem sepsi a byla jsem tři dny v komatu! Kateřina Štichová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
59 fotografií