Herečka Kamila Magálová má s exmanželem Slavomírem Magálem dvě děti – dceru Danielu a syna Martina. Slovenská hvězda až nedávno přiznala, jak ji exmanžel při rozvodu v roce 2012 ponížil a krach dlouholetého manželství dal za vinu jí. „Když jsem se rozváděla, trvalo to celé čtyři roky, dostala jsem ledvinový záchvat a musela jsem do nemocnice. Lidi tvrdí, že ledviny jsou jako vztahy. Nikdy předtím jsem s tím problém neměla,“ popsala herečka své tehdejší pocity v České televizi. Dokonce prý upadla na tři dny do kómatu.

„On na mě hodil, že jsem s nějakým kolegou seděla v autě. Rozloučili jsme se, dali jsme si pusu. Řekl mi, že příčinou toho všeho jsem já. Přitom to byl on, kdo měl dva roky předtím známost,“ tvrdí Mágalová. Nezapomněla se také zmínit o největší potupě svého života, a to, když se svého manžela zeptala na milenku.

Vzápětí přišla šokující odpověď. „On mi řekl – ‚Ano je to tak. Mám. Je to velmi milé děvče. Dokonce má podobný humor jako ty, Kamilko.‘ Zasmála jsem se. To bylo celé, co jsem od něho chtěla slyšet. Byla to podpásovka. Podobný humor… no, tak ať si ho užívá,“ dodala rozhořčená herečka. Magál se následně se svou milenkou Danou oženil a má s ní další dvě děti.

Nyní je v troskách i manželství syna Magálové. První fakta o rozvodu vyplula na povrch už v únoru tohoto roku. Po divadelních šatnách se tehdy začaly šířit řeči, že po tom, co se Kamila musela vyrovnat se smrtí kamaráda Mariána Geišberga (†64), přichází další rána, a to synův krach manželství. Jeho žena Zuzana to tehdy zapřela a podle příspěvků na sociálních sítích si s rodinkou užívala prázdniny na horách. Dvojice to mezi sebou ale neurovnala a žádost o rozvod je už podaná. „Promiňte, ale na toto téma se vyjadřovat nebudu,“ reagovala pro Plusku Zuzana, která tak tuto informaci ale nijak nevyvrátila.

VIDEO: Kamila Magálová: Měla jsem sepsi a byla jsem tři dny v komatu!

Video
délka: 02:24.24

Kamila Magálová: Měla jsem sepsi a byla jsem tři dny v komatu! Kateřina Štichová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
30 fotografií