V posledním roce Alec Baldwin neprožil mnoho dobrého, jeho život se stále točí kolem záhadné smrti kameramanky Halyny Hutchinsové, která byla zastřelena při natáčení filmu Rust. Teď konečně však z rodiny Baldwinových přišla dobrá zpráva, jejich už tak početná rodina se rozroste o dalšího člena.

„Naše schopnost milovat se stále rozšiřuje a nemůžeme se dočkat, až letos na podzim obejmeme našeho nového malého,“ uvedli Baldwinovi pro magazín People. S fanoušky se o skvělou novinku podělili prostřednictvím videa na sociální síti, kde zachytili okamžik, kdy příchod dalšího sourozence sdělují svým dětem, a nutno říci, že video je skutečně dojemné. „Po mnoha vzestupech a pádech za posledních několik let máme vzrušující vzestup a obrovské překvapení: letos na podzim přijde další Baldwinito,“ říká v klipu Hilaria.

„Byli jsme si jistí, že naše rodinka je kompletní, a jsme z toho překvapení více než šťastní. Sdílím s vámi okamžik, kdy jsme to řekli dětem – jak vidíte, jsou velmi nadšené!“ dodala Hilaria s tím, že další dítě je velmi jasným bodem v jejich životech a požehnáním i darem v tak nejistých časech.

Alec a Hilaria Baldwinowi spolu mají zatím dvě dcery Maríu Lucíu Victorii (1) a Carmen Gabrielu (8) a také čtyři syny Rafaela Thomase (6), Leonarda Angela Charlese (5), Alejandra Davida (3) a Eduarda Pao Lucase (1,5). Herec má však ještě z předchozího manželství s Kim Basingerovou dceru Ireland (26), v jeho případě tak dokonce půjde rovnou o osmého potomka.

Video: Jak došlo k výstřelu Aleca Baldwina? Podívejte se na animaci nehody!

Video
délka: 01:56.88
Video se připravuje ...

Jak došlo k výstřelu Aleca Baldwina? Podívejte se na animaci nehody! Reuters

Fotogalerie
67 fotografií