Soukup svůj bulvární pořad pojal velmi ostře a s nikým si nebere servítky. „A teď jedna dáma, kterou neznám, viděl jsem ji jednou v životě, ale moc sympatická mi není, zvlášť teď,“ rozpovídal se Soukup, jak informoval magazín Sedmička.

Jmenuje se Simona Krainová a zcela evidentně není schopná unést svůj věk,“ pokračoval a neopomněl vypíchnout aktuálně nejvíce diskutované kauzy spojené s českou topmodelkou.

Začala se stylizovat do poradkyně přes výživu, je pořád na dovolené a je to taková ta klasická celebrita, která je jenom celebrita. Na instagramu ukazuje, že je pořád na dovolené, že je šťastná, že vypadá bezvadně. A očekává, že ji všichni budou obdivovat,“ nebral si servítky Soukup. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat – moderátor bulvárního pořadu obdržel sms od Karla Vágnera ml., manžela Simony Krainové, a nezdráhal se ji zveřejnit.

VIDEO: Simona Krainová: Jestli chcete žít v tuně sádla, tak si v něm žijte

Video
Video se připravuje ...

Simona Krainová: Jestli chcete žít v tuně sádla, tak si v něm žijte 

Pokud máš se mnou nějaký problém, můžeš mi zavolat, a ne, takto uboze, jako potkan se plížit tmou,“ stálo ve zprávě od podnikatele Karla Vágnera. Ačkoli se Jaromír Soukup snažil brát tuto odpověď na své dřívější prohlášení s nadsázkou, přeci jen si neodpustil rázné poslední slovo.

Já nejsem žádný potkan. Karle, neblázni a nepiš mi, že jsem potkan, nebo se do tebe pustím,“ dodal razantně Jaromír Soukup. Ten se naposledy 'pustil' do hudebního bosse Františka Janečka (77) kvůli covidovým státním příspěvkům. Jenže i zde narazil, ukázalo se totiž, že jeho informace nebyly pravdivé.

Navíc expartnerka Janečka Tereza Mátlová je nynější přítelkyní Soukupa.

Fotogalerie
37 fotografií