Modelka Simona Krainová je pověstná nejenom svou dokonalou postavou a krásným obličejem, ale i množstvím filtrů, které na něj používá. Často má pleť vyhlazenou natolik, že jí chybí jakákoliv struktura kůže, a vrásek má mnohem méně než ženy o dvacet, možná třicet let mladší. Jistě si vzpomenete na její notně nepovedené selfíčko s hercem Cubou Goodingem Jr. (54) z loňska. To, že se jí čas tak docela nepodařilo zastavit, je pak vidět na fotkách z různých akcí, jichž se účastní... a které neprojdou její dodatečnou úpravou.

Krainová, která má za sebou osmnáct dní pobytu na Srí Lance, kde se věnovala očistě svého těla a drsným dietám, teď nechtěně pobavila na sociální sítí fotkou, na níž dává na odiv svou božskou postavu. Na snímku je lehce zakloněná, bujné poprsí si zakrývá rukama, a případné vrásky kolem očí zdárně maskuje slunečními brýlemi. Pokožka jejího těla vypadá neskutečně pružně a hebce... jako kdyby modelce ujela ruka s retuší. „Nějak“ se jí totiž podařilo vymazat si pupík!

VIDEO: Simona Krainová: Můj pes je větší hvězda, než já. Přemýšlím, jak to zobchodovat!

Video
Video se připravuje ...

Simona Krainová: Můj pes je větší hvězda, než já. Přemýšlím, jak to zobchodovat! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

To, že pupík jinak dobře viditelný má, ostatně její fanoušci moc dobře ví z jejích častých fotek v bikinách, na nichž dává svému tělu vyniknout v celé jeho kráse. Není to tedy podobný případ jako topmodelka Karolína Kurková (37), která pupík nemá - po operaci kýly, kterou podstoupila v dětství, jí nakrabatěná kůže po pupeční šňůře na těle prostě chybí. Trapas Krainové však prošel takřka bez povšimnutí, všem jejím příznivcům zkrátka stačil pohled na její božské křivky...

Abychom jí ale nekřivdili - na onom snímku vážně vypadá božsky, její vosí pas i ňadra dmoucí jí musejí všechny ženy závidět. Sám manžel Krainové Karel Vágner ml. (45) fotku popsal slovy „kdo chce jiným svítit, musí sám zářit“, a opentlil ji na instagramu hashtagem „kočka“. „PRAVDA,“ reagovala na jeho slova souhlasem například herečka Kateřina Hrachovcová (47), která si posledních pár let říká Kaira a více než hereckému povolání se věnuje tetování.

Fotogalerie
47 fotografií