Jsou lidé, kteří mobilní telefony neodkládají z ruky v podstatě nikdy a nikde. Na plážích, kde jsme se dřív slunili a koupali, bývají mobily v permanenci velmi často. A to nikoli proto, že by dotyční potřebovali telefonovat a něco vyřizovat. Daleko častěji aktivují ve svých aparátech foťáky a nahrávací zařízení. Což je i případ Simony Krainové, která vesměs míří mobilem na sebe, aby se mohla pochlubit dokonalými fotkami sebe sama. Tentokrát ale modelka původem z Havířova namířila kameru jinam.

Na pláži ostrova Svatý Martin, kde aktuálně pobývá s manželem Karlem Vágnerem mladším (44) a syny Maxem (10) a Brunem (8), se modelka zaměřila na jinou ženu. „To mi bude trvat ještě dlouho, než se dostanu do karibské formy. Tady platí čím větší, tím lepší...tak já jdu pro tu snickersku..nebo dvě,“ napsala Simona Krainová k videu, které zveřejnila na svém instagramu. A reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Jenže dost možná byly jiné, než jaké si je modelka představovala. „Ty jo, konečně video z Vaší dovči, které mě zaujalo. Nezlobte se, ale po 1000x jiné plavky na Vaší dokonalé postavě, je toto fakt bomba a paní je super,“ vysekla poklonu neznámé dámě z pláže jedna ze Simoniných sledujících poté, co v úvodu komentáře kriticky zhodnotila modelčino aktuální chování.

Další fanynka byla ještě o něco ostřejší: „Trochu nechápu, proč ji vůbec natáčíte. Obdivuju paní, že je sebevědomá a nezáleží jí, co si myslí druzí. Ale nepřijde mi úplně v pořádku ji hned natáčet." A pod jejím komentářem se rozvinulo vlákno reakcí. „Souhlasím,“ dostalo se komentáři podpory od další sledující. „Protože je asi 5x větší, než Simona a o to jde...Hubenou kočku sem nedá. Buď důchodkyně, nebo holky při těle,“ objevil se pod komentářem názor jiné fanynky.

A do rozjitřené debaty se zapojil i muž: „Bohužel tohle snickerskou nedoženete, Simono… Je to nejvíc sexy. Hubený není pěkný. V ČR si holky myslí, jak hubený je sexy, ale je to hrozný, když je to kost a kůže. Jeden z důvodů, proč nežiju v ČR." A přestože drtivou většinu nechala Simona Krainová bez povšimnutí, na tenhle názor prostořeká modelka přece jen zareagovala. „Tak to si užij,“ odpověděla Simona. Možná kdyby ten den nechala telefon v plážové tašce, udělala by modelka lépe.

VIDEO: Simona Krainová: Můj pes je větší hvězda, než já. Přemýšlím, jak to zobchodovat!

Video
Video se připravuje ...

Simona Krainová: Můj pes je větší hvězda, než já. Přemýšlím, jak to zobchodovat! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
37 fotografií