Oči pro pláč má v posledních dnech čerstvá babička Ivana Christová. V pondělí pohřbila kamarádku Eriku, již poznala před několika lety na onkologickém táboře. Dvaadvacetiletá žena prohrála boj s těžkou nemocí. S tragédií se Christová svěřila fanouškům na svém Facebooku.

„Na tvoje 23. narozeniny jsme tě, milovaná Eriko, doprovodili do nebíčka k Ježíšovi a andělům spolu s tvými blízkými, kamarády a lidmi, kteří tě tak moc milovali. Děkujeme ti, lásko naše, že jsi nám dovolila tě milovat a být s tebou, byla jsi darem, tvůj úsměv, tvoje radost ze života… Síla v tvém křehkém těle, které bojovalo dennodenně s velkou bolestí,“ rozloučila se dojemně s přítelkyní. K textu připojila několik společných fotografií a taktéž záběry z pohřbu.

„Znaly jsme se od tvých 9 let, 14 let jsme se setkávaly v našem onko-táboře Anjelik. Hodně jsi mě naučila, moc tě miluji. Navždy v tomto životě zůstane prázdné místo v naší duši a budeme na tebe vzpomínat s láskou, sluníčko naše milované,“ dodala truchlící modelka a na závěr projevila Eričině rodině tu nejupřímnější soustrast.

Ivana se už několik měsíců pyšní rolí babičky. Její dcera Daniela Zajíček Christová (27) v únoru na své narozeniny porodila vytouženou dceru Zoju.

VIDEO: První Miss Christovou po výhře vypískali! Ji ale zajímala jen jedna věc

Video
délka: 02:56.02

První Miss Christovou po výhře vypískali! Ji ale zajímala jen jedna věc Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
85 fotografií