Přestože na to Yvona Maléřová, o 6 let starší sestra modelky Simony Krainové, vůbec nevypadá, ve skutečnosti je matkou dospělého, dokonce již třicetiletého syna. Ten se teď o víkendu na Žermanické přehradě oženil, což jeho maminka, jak tomu už tak bývá, jaksepatří prožívala – alespoň podle toho, co napsala na instagram. „Ženíííííí se mi dneska syn… Držte mi palce, protože mi to došlo až teď a klepou se mi kolena… Takže chytnout za ruku a odvést k oltáři, a až uslyším to ‚ano‘, omdlím… Tvl, tolik emocí… Ok, lezu z postele, nádech… výdech, a další level je tu!“ těšila se na synův velký den.

Momentky z veselky pak sdílela jak ona, tak i mladíkova teta Simona, která si na svatební obřad oblékla působivý, volně střižený smetanový oblek, zatímco Yvona zvolila starorůžový top a těsnou černou minisukýnku, která dala vyniknout jejím dlouhým, vysportovaným nožkám.

A právě tento kus jejího šatstva se stal nečekaně trnem v oku několika fanynek Krainové, jimž se nezdál zrovna nevhodnější. „Čekala bych jiný outfit na svatbu,“ podotkla jedna ze Simoniných followerek. Jak tomu ovšem u krásné Krainové bývá, ta odpověděla trefným smečem: „Čekala bych spíš gratulaci!“

VIDEO: Sestry Krainovy poprvé spolu. Focení pro časopis Dieta

Video
délka: 00:32.52
Video se připravuje ...

Sestry Krainovy poprvé spolu. Focení pro časopis Dieta Videohub

Snímky ze svatby se však jinak dočkaly celé řady pochvalných komentářů, především od těch, kteří upřímně nechápali, jak je možné, že je Yvona tou starší, když vypadá jako Simonino dvojče, a množství „lajků“ v podobě srdíček – mimo jiné i od celebrit. Například od modelek Michaely Habáňové (25) a Anety Vignerové (33), zpěváka Aliho Amiriho (41), herečky Adély Gondíkové (47), spisovatelky Báry Nesvadbové (46) či zpěvačky Kamily Nývltové (32). Ostatně mrkněte do naší galerie, zda jde o obdiv zasloužený. Za nás rozhodně ano!

Fotogalerie
74 fotografií