Když se chce, všechno jde, ale stojí za tím hodiny dřiny. Do těla si dvojnásobná maminka synů Bruna (8) a Maxe (10) dává šestkrát týdně! „Většinou sedmdesát minut běhám, pak chvilku vydechnu, a přidám ještě půlhodinku domácího posilování středu těla plus plank,“ prozrazuje Simona v rozhovoru pro aktuální vydání měsíčníku Dieta.

Se sestrou, která je dokonce už babičkou, jsou si velmi blízké. Říkají si skoro vše a byla to právě modelka, která Yvonu dohnala k postavě snů. „Řekla jsem jí, že se mi nelíbí, jak vypadá. Že je tlustá. A podívejte se, jak na sobě zamakala!“ kvituje Krainová dále v rozhovoru.

„Sice jsem ji tenkrát slušně poslala někam, ale zdravě jsem se naštvala,“ potvrzuje Yvona, jež před sedmi lety nosila oblečení velikosti L.

VIDEO: Sestry Krainovy poprvé spolu. Focení pro časopis Dieta

Video
délka: 00:32.52

Sestry Krainovy poprvé spolu. Focení pro časopis Dieta Mall.tv

Na babičku to, myslím, není zlý. Moje máma sice říká, že vypadám jako suchá nit, ale já jsem blažená, když mi lékař po kontrole řekne, že mám srdce jako zvon a krevní testy jako dvacítka,“ pochvaluje si starší z havířovských krasavic.

Na focení samozřejmě nemohl chybět Simonin manžel, Karel Vágner ml. (45). Poctivě připravoval svou ženu, aby před objektivem fotoaparátu vypadala skvěle. Hrál si s jejími prsy, aby byly na snímcích pořádně vidět ztopořené bradavky. „Kája to má pod kontrolou,“ komentovala Krainová se smíchem manželovy nenechavé ruce.

Fotogalerie
53 fotografií