Populární český herec Jiří Krampol bydlel dlouhá léta s manželkou Hankou (†59)  v luxusní Pařížské ulici, jenomže majitelka domu zvedla nájem z 16 na 35 tisíc, což se herci nelíbilo. Musel proto po 14 letech hledat jiný domov - a nakonec se povedlo. „Stěhovat se budeme naštěstí jen za roh, do Kaprovy ulice,“ prozradil Blesku v roce 2017 s tím, že se jedná o opravdu nádherný byt s vyhlídkou na „Staromák“ a Hradčany. Herec se stal novým sousedem zpěvačky Lucie Bílé (55), respektive jejího syna Filipa Kratochvíla (26), kterému v Kaprově ulici už dříve koupila vlastní byt. Jedná se totiž o velmi žádanou lokalitu.

Po smrti Hanky, která přišla velice náhle, byť po vleklých zdravotních nesnázích, v srpnu 2020, žije v útulném bytě sám. Manželka s ním však je i nadále – postavil si totiž malý „oltáříček“, jemuž vévodila manželčina zarámovaná fotka. Až do června letošního roku zde také přechovával urnu s jejími ostatky, na počátku měsíce ji však uložil na hřbitov, na pražské Olšany, do hrobu, v němž sní svůj věčný sen i její rodiče. „Chodím za ní každou sobotu,“ přiznal vdovec, jenž se snaží být stále velice zaměstnaný. „Pomáhá mi to zapomenout, že jsem zůstal sám. Jinak by na mě v bytě všechno padalo,“ přiznal sklesle.

VIDEO: Jiří Krampol opět v rukách lékaře! Přetržené vazy, kopanec od MMA zápasníka 

Video
délka: 03:58.12
Video se připravuje ...

Jiří Krampol opět v rukách lékaře! Přetržené vazy, kopanec od MMA zápasníka Kateřina Štichová

Jeho byt však rozhodně jako depresivní místo nevypadá. Ba právě naopak. Je plné hercových fotek, památečních předmětů i ocenění. Na čestném místě má Jiří Krampol rovněž vystavené státní vyznamenání, medaili 1. Stupně za zásluhy, kterou v roce 2018 obdržel od prezidenta Miloše Zemana (76). Nad postelí má obraz Madony s dítětem v náručí a svůj portrét vyvedený ve veselých, pestrých barvách. Na další zdi je zase fotografie, na které je Krampol ve westernovém oblečení po boku Haničky, na jiné pózuje třeba s Olgou Schoberovou (78), českou sexbombou let šedesátých. A v baru naleznete (netknuté) lahve alkoholu na případné přípitky.

Herec se rovněž udržuje v dobré kondici, a tak má po ruce vždy připravené činky. Nyní se však musí šetřit, jelikož má poraněnou nohu, přetržené vazy - a na takovou relaxaci je zcela ideální jeho masážní křeslo. V pracovním koutku u Jiřího Krampola žádné počítače nebo notebooky nehledejte. I mobil, který používá, je takový ten stařičký typ, tlačítkový. Nicméně co bychom zbytečně popisovali, na snímky z bytu Jiřího Krampola, který 11. července oslavil své již třiaosmdesáté narozeniny, se můžete podívat do naší galerie.
Fotogalerie
95 fotografií