„Děje se to tak i v ostatních zemích, kde teď show vysílají,“ naznačila v chatech po vyřazení tanečnice Zdeňka Godly (46) Tereza Prucková(36). „To rozhodnutí padne v nejbližších dnech,“ řekl pak Aha! zdroj ze zákulisí soutěže.

Česká televize na dotaz Aha!, jestli se ke zpřísnění opatření ve StarDance uvažuje, reagovala prostřednictvím své mluvčí Karoliny Blinkové takto: „Od počátku jsme byli připraveni reagovat na aktuální epidemiologickou situaci, a protože počty potvrzených případů koronaviru rostou, rozhodli jsme se od minulého dílu zavést respirátory v publiku i v průběhu natáčení. A to i přesto, že nám to hygienické předpisy pro natáčení nenařizují!“ 

Kvůli informací o tom, že Simonu Babčákovou vyřadil ze StarDance covid, což doteď ani herečka a ani produkce StarDance nevyvrátily, jsme se také zeptali, jestli jsou v tuto chvíli ostatní soutěžící a tanečníci v pořádku.

„V současné době se na další soutěžní večer připravují všechny taneční páry. U všech ale platí, že musí před přenosem projít PCR testy,“ napsala z Kavčích hor Blinková.

Další, tentokrát filmový večer StarDance, má proběhnout tuto sobotu a do poslední chvíle tedy bude štáb trnout, aby opět nedošlo k problémům.

Ohrožený Mirai

Nejvíce v ohrožení je v této covidové době Mirai Navrátil (29), který není po prodělání covidu zatím očkovaný a už musel jednou do karantény kvůli nemocné Tereze Kostkové (45). Kdyby ho karanténa či nemoc samotná zastihla podruhé, bude muset v soutěži skončit také.

VIDEO: StarDance: Předchozí série - první vyřazení a vítězové

Video
délka: 02:46.24
Video se připravuje ...

StarDance: Předchozí série - první vyřazení a vítězové Videohub

Fotogalerie
197 fotografií