„Začalo to tlaky na hrudi, pak najednou bum a za chvíli už mě vezli. Záchranku mi zavolala dcera,“ přiznal pro web ŽivotvČesku.cz Bažo, který sice není profesionálním hercem, ale rolí předáka chanovského sídliště Joža v seriálu Most! se zapsal do paměti diváků spolehlivě.

„Šlo o příznaky infarktu,“ odhalil. Teď leží v mostecké nemocnici. Už je mu líp, ale vyhráno asi ještě nemá. „Mám za sebou nějaké vyšetření a čekám na výsledky, podle toho se lékaři rozhodnou o dalším postupu v léčbě. Jak dlouho budu v nemocnici, nevím a ani to teď nedokáži odhadnout,“ prozradil.

Hodně lidí mu teď pomocí zpráv popřálo, aby se brzy zotavil.  „ Myslím, že se staví na návštěvu kluci Zdeněk Godla a Julius Oračko, který v seriálu hrál Laca,“ spekuloval o tom, kdo se za ním zastaví, ale pak si vzpomněl na Godlovo působení ve StarDance.

„Tak na něj budu myslet a určitě mu vzkazuji, aby mu to večer tanečně vyšlo,“ popřál kolegovi. Nakonec se ale sobotní večer stal pro Zdeňka posledním - na konci byli spolu s tanečnicí Terezou Pruckovou vyřazeni diváckým hlasováním. Ačkoliv to možná může herce zamrzet, alespoň teď bude mít trochu více času a třeba tak skutečně za Bažem zajde do nemocnice na návštěvu.

VIDEO: Zdeněk Godla ve StarDance: Prozradil jediný důvod, proč do toho šel!

Video
délka: 03:31.04
Video se připravuje ...

Zdeněk Godla ve StarDance: Prozradil jediný důvod, proč do toho šel! Kateřina Štichová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
78 fotografií