„Nevím, jak se mi to podaří,“ uvažoval Zdeněk, pro kterého se v tu chvíli covid stal tou minimální hrozbou. Zdraví vnoučka mu je nadevše! Proto také Godla bez zaváhání Aha! řekl, že covidu se vůbec nebojí. „Jsou na světě opravdu horší věci. Té nákazy se nebojím. Vlastně mi je jedno, jestli to dostanu. Faktem je, že moje rodina by nebyla asi nadšena, kdybych onemocněl, manželka by mě určitě hned odstěhovala někam daleko od dětí a od rodiny, ale to bych přežil! A navíc, se strachem se totiž žít nedá, a už vůbec ne tancovat.,“ komentoval Godla.

„Na to, že jsem předtím netancoval vůbec, tak si myslím, že mně to docela jde, takže asi by mě naštvalo, kdyby mě covid na chvíli vyřadil. To asi jo. Jinak jsou na světě ale opravdu horší věci,“ nepřestává myslet na vnoučka Zdeněk. Potom Zdeněk přiznal, že tancuje pořád pro tátu, který mu před sedmi lety zemřel. Chce mu dokázat tam nahoru, že se změnil a dokáže překonat sám sebe, když se do toho dá a snaží se. „To mně táta vštěpoval vždycky do hlavy. A já jsem děsný prkno, vážně do toho dávám všechno,“ říká.

Nemoc v rodině nebo neschopnost rodinu finančně zajistit, to je pro Godlu tou nejhorší životní můrou. Proto se nestačí ohánět. Těsně před StarDance dotočil seriál ze školního prostředí, kde hraje školníka a stará se o houmlesáky Martina Dejdara s Yvettou Kornovou.

VIDEO: Hegerové poslední dny. Smrt měla v šuplíku. A Kuklová promluvila o sebevraždě

Video
délka: 02:32.48
Video se připravuje ...

Hegerové poslední dny. Smrt měla v šuplíku. A Kuklová promluvila o sebevraždě. Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
35 fotografií