Do kuchyně v posledním kole zavítali tři odpadlíci. Diváky žádná vzpruha nečekala. Vrátil se Pája s Evou, kteří vypadli nedávno, a finální sestavu svým příchodem neokořenila ani Chili, jež se s výhrou rozloučila před dvěma měsíci. Proč by měl o prvenství bojovat někdo, kdo vypadl skoro na začátku? Ptali se zaskočení diváci. Druhou šanci ale porotci nabídli každému a Chili si ji podle poroty zkrátka zasloužila.

Možná to ale byla chyba. Ve středu se totiž dozvíme, že trio porotců najednou už není s jejím kuchtěním vůbec spokojené. Soutěžící rozdělí do dvou týmů a společně budou muset nakrmit třicet myslivců. Kapitánkou červeného bude Chili, a jak se dalo očekávat, dvouměsíční dovolená se na jejím výkonu značně podepsala.

„Kluci, vůbec nemám dobrý pocit z Chili, přijde mi úplně rozhozená, červený tým nemá vůbec pod kontrolou. Nikdo neví, co dělá,“ zhodnotí rozjezd vaření pod vedením Chili Přemek Forejt (33). Porotci z ní následně nespustí oči, což na nervozitě a strachu ze selhání rozhodně neubere, a tým se dál veze na vlně zmatku a překřikování. Chaos v kuchyni utne až Radek Kašpárek (38). „Dost, přestaňte všichni! To, co červení předvádíte, Chili, vy mě speciálně poslouchejte, je nejhorší výkon v týmové výzvě, který tady od začátku téhle soutěže byl!“ Zdrcená kapitánka jen s potupou přijímá kritiku a snaží se vzít kormidlo do vlastních rukou.

Podaří se červenému týmu pod vedením nepřipravené Chili přesvědčit porotu, že na to má? To se dozvíte už zítra ve 20:20 na TV Nova.

VIDEO: Ukázka ze středečního dílu MasterChefa

Video
délka: 00:51.20

Porotci MasterChefa pořádně zpraží červený tým a jejich kapitánku Chili TV Nova

Fotogalerie
51 fotografií