Nikdy nebyla kyprá a své plnější křivky popisovala jako zdravé ženské tvary. Jenže co jste možná o Viki nevěděli? Váha jí vždy dělala obrovský problém. V minulosti dokonce trpěla anorexií.

„V pubertě se mi začala najednou měnit postava a já začala hodně řešit své tělesné proporce. Tlustá jsem nikdy nebyla, ale ani ne vyloženě hubená. Měla jsem zdravé ženské tvary – postava krev a mléko, ale já si začala připadat tlustá. Zhubla jsem tolik, že okolí se o mě začalo vážně bát. Asi největší strach o mě měla má máma, která mi nakonec pomohla se z anorektického období dostat,“ přiznala půvabná tmavovláska na stránce projektu Selevi.cz, který rozjela společně s kolegou ze soutěže Pepou Nemravou. Ten přitom taky v poslední době výrazně zhubl.

Do MasterChefa bývalá semifinalistka České Miss 2015 vešla jako sebevědomá žena, která je se svou postavou spokojená, a ač si mohla na sítích vyslechnout kritiku na své oblejší tvary, vrásky z toho rozhodně neměla. Svou vášeň pro zdravé jídlo a sport ovšem neopustila a během natáčecí pauzy se změnila k nepoznání! Fanoušky na svém instagramovém profilu nově zásobuje sexy snímky s vyrýsovanou postavou.

VIDEO: Kdo skončil v MasterChef? Vypadl "sekerník" Omar!

Video
délka: 01:39.12

Kdo skončil v MasterChef? Vypadl "sekerník" Omar! TV Nova

Fotogalerie
34 fotografií