7. duben 2020
Svátek slaví Heřman / Hermína, zítra Ema

Soutěžící v MasterChefovi šokují porotce: Svlékání a plazení po zemi!

/
 • MasterChef
  MasterChef (TV Nova)
  9. února 2020 ● 19:21

  Vloni se přišli porvat o titul MasterChefa a půl milion k tomu! Ne každý stres v kuchyni ale zvládl. Zatímco Karel se posilnil alkoholem, student Daniel se chtěl u porotců Přemka Forejta (32) a spol. blýsknout nahým hrudníkem.

 • 1.

  Opilec Karel: Žebra na rumu?! NEPOSTOUPIL

  Pod vlivem do MasterChefa nelez...
  Pod vlivem do MasterChefa nelez...
  Autor: TV Nova

  Světoběžník Karel si na casting odskočil nejspíš rovnou z putyky. Při přípravě ve vedlejší místnosti se plazil po zemi a vylil skoro celé jídlo do dřezu. „Je vám dobře?“ ptal se ho vyjevený Přemek Forejt. „Ehm, je tóóó,“ nezmohl se Karel na kloudnou odpověď. „Jste v pohodě? Než jste přišel, tak jste nic nepil?“ vypálil na něj Radek Kašpárek (38).

  Přestože se Karel snažil situaci ustát, na jeho koordinaci a vyjadřování bylo vidět, že se porotce nemýlil. „Jako co myslíte?“ brání se muž útočně. „No podle těch pohybů a tím, jak házíte tou pánví. Ty žebra vám málem třikrát vypadly! Ono to tak jako působí...“ podotkl Kašpárek a s ostatními se šel podívat na Karlův výtvor na pánvi. „Já tady cítím alkohol,“ konstatoval Radek. Neúspěch ale Karla neodradil – dál chce získat nejvyšší ocenění pro kuchaře – Michellinskou hvězdu.

 • 2.

  Odvážný student: Servírky v bikinách! NEPOSTOUPIL

  Student Daniel předvede před porotou div ne striptýz
  Student Daniel předvede před porotou div ne striptýz
  Autor: TV Nova

  Ze sebevědomého studenta Daniela spadla porotci Janu Punčochářovi (40) brada. Když se ho totiž kolega Kašpárek zeptal, jak chce povznést českou gastronomii, odpověděl: „Určitě bych tam chtěl mít sexy servírky v bikinách.“ A když viděl tváře šokovaných porotců, dodal: „A taky aby kuchaři byli v plavkách!“„A vy budete v plavkách, nebo v bikinách?“ zajímalo Přemka Forejta. „Já budu úplně bez bikin, tělo na to mám,“ žertoval student. Nicméně to zaujalo Honzu Punčocháře a vyzval ho, aby k servírování tedy to tělo předvedl.

 • 3.

  Gambler Martin: Vyváří na milionové dluhy! POSTOUPIL

  Smutný osud dalšího soutěžícího: Dluhy ho dostaly na dno!
  Smutný osud dalšího soutěžícího: Dluhy ho dostaly na dno!
  Autor: TV Nova

  Díky MasterChefovi by chtěl udělat bistro, ve kterém by našli práci lidi, kteří si prošli drogovou závislostí. Sám by ho ani nechtěl vlastnit, jen ho vést. K téhle obdivuhodné myšlence si Martin ale došel dost strastiplně. Zpronevěřil půl milionu, pak mu některé dluhy narostly tak, že se přiblížily k šesti nebo sedmimístným cifrám. „Chodíval jsem do hospody hrát šipky, kulečník a automaty,“ popisuje gambler, co ho dostalo na dno.

  Ve 46 letech tak bydlí s kamarády v jednom mini pokojíčku a nemá ani korunu. „Před patnácti lety jsem začal hrát automaty a můj život se zlomil k horšímu. Nakonec jsem skončil ve vězení na jeden rok a doteď si s sebou táhnu káru dluhů, takže se snažím bydlet co nejlevněji a musím tak žít, dokud se to nedá do pořádku.“

 • 4.

  Nevěsta Pavlína: Shodila přes 20 kilo! POSTOUPILA

  Pavlína shodila 20 kilo.
  Pavlína shodila 20 kilo.
  Autor: Instagram

  Do vysněné Top 16 se chtěla dostat i Pavlína a díky ovocnému dortíku postoupila aspoň do dalšího kola. Má tak šanci se o ni ještě porvat. V soukromí už tu největší bitvu vyhrála – sama nad sebou. „Jsem s manželem rok vdaná, předtím jsme spolu chodili deset let a vařili jsme si navzájem různé mňaminky. Během té doby jsme oba nabrali dvacet kilo,“ vylíčila brunetka.

  Trpělivost s váhou jí došla v den, kdy si zkoušela svatební šaty. „Když jsem se viděla v šatech, řekla jsem, si, že takhle nechci vypadat ve svůj velký den,“ vypráví. Oběma se nakonec během krátké doby podařilo dát dolů více než 20 kilo. A porotu si získala, když jí řekli třikrát ano. Bylo to prý pro nic víc než jedno ano od manžela.

  VIDEO: MasterChef Česko: Opilý soutěžící vytočil porotu! 

  Video
  délka: 01:04.08

  MasterChef Česko: Opilý soutěžící vytočil porotu! TV Nova

Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy