Hvězda legendárních seriálů jako Beverly Hills 90210, Buffy, přemožitelka upírů či Čarodějky v úterý na začátku února v pořadu Good Morning America prozradila, že znovu čelí zákeřné nemoci. S rakovinou prsu bojovala už dvakrát, tentokrát však nemoc udeřila v mnohem krutějším čtvrtém stadiu, kdy napadla i další vnitřní orgány. V takovém případě bohužel výrazně klesá šance na uzdravení.

„Jsem zlomená, vyděšená. Nemyslím si, že už jsem se s tím vyrovnala. Je to v mnoha směrech poměrně hořká pilulka,“ přiznala herečka, která šla s pravdou ven, protože věděla, že by její smutné tajemství stejně bylo vyzrazeno kvůli zveřejněným dokumentům k chystané žalobě. Tu podala na pojišťovací společnost, která jí po vyhoření jejího domu v Malibu vyplatila 25 milionů korun. Podle herečky však požár napáchal mnohem větší škody, a tak se rozhodla soudit.

Věděla, že pro ni bude lepší říct veřejnosti pravdu sama, nicméně nemoc zvládla tajit celý dlouhý rok. O jejím návratu se dozvěděla krátce před smrtí seriálového Dylana z Beverly Hills Lukea Perryho (†52), který podlehl následkům náhlé mozkové příhody 4. března 2019. Tentokrát se ale Shannen Dohertyová uzavřela do sebe a prý chtěla hlavně sobě dokázat, že i nemocná dokáže naplno pracovat, aniž by někdo poznal, že ji zevnitř sžírá agresivní rakovina.

Tu příležitost dostala, když se v té samé době začaly natáčet první díly dlouho očekávaného pokračování seriálu Beverly Hills 90210. Maskéři se na herečce natolik vyřádili, že by opravdu nikdo nepoznal, že již potřetí svádí boj o svůj stále poměrně mladý život. Fotky, které sdílela, tak byly jen iluzí, že je konečně zdravá. Podívejte se v galerii, jak dokázala celý rok klamat tělem i fotkami!

Fotogalerie
88 fotografií