A situace byla tak vážná, že servírka, která s hercem žije 12 let, musela na okamžitou operaci, kde jí vzali slinivku celou. „Na sále v Nemocnici Na Homolce jsem byla osm hodin. Operace se prý ale zdařila, teď mě čeká kontrolní vyšetření na CT,“ řekla Blesku Gábina Mrkvicová, které začaly problémy loni v březnu.

„Po pár měsících už byl na ní ale zhoubný nádor,“ prozradila Frejova partnerka. Rakovina slinivky je přitom tou absolutně nejzákeřnější ze všech...

Herce její diagnóza vzala snad ještě víc než ji samotnou. „Bylo na něm znát, jak ho to deptá. Tak nedivím se, když si uvědomím, co všechno si musel prožít s Věrou...“ připomněla Gábina. Po těžké operaci samozřejmě přišly na řadu chemoterapie.

„Že mi slezly vlasy, to bylo to poslední, co mi vadilo. Chemoterapie fakt nikomu nepřeju, bylo to dost hrozný období,“ svěřila se Mrkvicová, která je od té doby nakrátko. A vlasy si odmítá i barvit. „Když změna, tak změna! Nejdůležitější je, že Láďovi se to líbí,“ prohlásila hercova partnerka.

Kvůli slinivce bude už rok v pracovní neschopnosti. „Ani nevíte, jak bych si přála, aby bylo všechno v pořádku a já mohla v březnu konečně nastoupit do práce,“ dodala Gábina, která se musela před pěti lety podrobit ještě operaci rakoviny prsu.

VIDEO: Ladislav Frej v Šíleně smutné princezně: S čím má největší problém?

Video
délka: 01:43.37

Ladislav Frej v Šíleně smutné princezně: S čím má největší problém? Blesk TV

Fotogalerie
30 fotografií