Fakt, že Omara vyhodila porota i podruhé, asi zase tak velkým překvapením pro pravidelné diváky nebyla. Ovšem ani ti úspěšnější v soutěži moc lidi u obrazovek nepotěšili. Nejvíc negativních komentářů na sociálních sítích si vedle stále velmi neoblíbené soutěžící Pavlíny tentokrát vysloužil Pája.

„Je to arogantní mamanek a vlezpr**el a toho jeho věčného volání domů mamince už mám plný zuby!“ napsal jeden divák na facebooku a podobně mluvili i další. „Myslím, že na tohle už bude koukat muž beze mě. Omlouvám se, obvykle nemám ve zvyku být tak nepřátelská, tak dnešek mě naštval,“ litovala promarněného času u obrazovky jedna divačka, která rovněž na Pájovi nenechala nit suchou a měla dojem, že maminka ho má podle hlasu »dost a háku«.        

Podobných zpráv typu „dívat se už nebudu“ či „radši jsem to přepnul“ se objevilo na facebooku víc, ale zároveň někteří diváci pochopili, že právě problémoví soutěžící působí zajímavě a zvyšují tak pořadu MasterChef Česko sledovanost. „Letošní seriál nemá se soutěží nic společného. Moc mě to mrzí,“ zalitoval přesto na facebooku jeden pán.

Na druhou stranu nechyběly ani pozitivní ohlasy na soutěž a dokonce ani Pája neležel v žaludku všem. „Kamila je příjemnější,ale líp umí určitě vařit Pája,“ mínil kdosi na facebooku. Diváci ocenili i návrat dalších dvou soutěžících - nejen Evy, ale také Chili, kterou vesměs všichni vychvalovali.

VIDEO: Omar znovu vypadl z MasterChefa. Porotci jeho jídlo odmítli ochutnat. 

Video
délka: 02:10.28

Omar znovu vypadl z MasterChefa. Porotci jeho jídlo odmítli ochutnat TV Nova

Fotogalerie
68 fotografií