Ivka, jak si nechává říkat, má mnoho snů. Jedním z nich je otevřít si cukrárnu s kavárnou. Ať už jí k tomu pomůže výhra v soutěži, nebo ne, chce si ho splnit za každou cenu. Ctižádostivá dáma svými sladkými dobrotami často vyrazí porotcům dech, není to ale jediná věc, v níž vyniká. Vystudovala zahradnickou architekturu a z fleku vám navrhne zelenající se zahrádku.

Další její obrovskou vášní je sport, k němuž se váže snad ještě větší sen. A nebýt exmanžela, možná by si ho už dávno splnila. Jak Ivka pro televizi Nova prozradila, její manželství bylo jako časovaná bomba. „Posledních pět let jsem byla v hodně nešťastném manželství, můj exmanžel rád chodil na pivko a já se zaobírala fitness a dorty. A pro mě zkrátka už nebyla zábava se v pátek vykalit a v sobotu být nepoužitelná,“ uvedla Sarauerová.

„Strašně jsem si chtěla splnit svůj sen, fitness závody, ale on mě v tom vůbec nepodporoval, v podstatě mě nepodporoval v ničem. Když na vás manžel pět let kašle, je to nic moc,“ netajila své pocity. Nebylo jiného řešení, než to mezi nimi ukončit. Z Ivky se rázem stala svobodná matka dvou dospívajících chlapců a její exmanžel, co se týče dalších známostí, vůbec nezahálel.

„On si hned našel přítelkyni, do které se strašně zamiloval, podle mě to bylo trochu na truc. No a za dva a půl měsíce otěhotněli,“ prozradila s ironickým úsměvem. Skloubit práci, koníčky a dospívající syny jí však nedělá žádný problém, funguje na 100 %. „Dáváme to, krouháme to. Musíme,“ vyjádřila se k životě po rozvodu.

VIDEO: Kdo skončil v MasterChef? Vypadl "sekerník" Omar!

Video
délka: 01:39.12

Kdo skončil v MasterChef? Vypadl "sekerník" Omar! TV Nova

Fotogalerie
43 fotografií