V pondělním díle s názvem Starý přítel bude však cena za podvod až moc vysoká... Tohle by jí asi nikdo nezáviděl! Během svého těhotenství postava Badinkové totiž zjistí, že ji její manžel podvádí. Situaci navíc zkomplikuje fakt, že se okamžitě stane podezřelou z jeho vraždy.

„Kdyby mi manžel udělal něco podobného, zabila bych ho,“ říká s nadsázkou usměvavá blondýnka, která již šestnáct let »randí« s hercem Janem Teplým (43), s nímž má dvě dcery. I když už třikrát slíbila své lásce »ano«, dostat ji k oltáři zatím ještě nedokázal.

Sama se prý naštěstí do podobné situace, jakou hraje ve Specialistech, nikdy nedostala. „Umím ale pochopit ženy, které jsou schopné odpustit i něco takového, protože jim nic jiného nezbývá. Každopádně to ale musí být velmi těžké,“ přemýšlela Badinková nad osudem své hrdinky. Zavraždily sestry nevěrného manžela, nebo jsou v tom nevinně? To se diváci dozvědí již v pondělí 2. prosince ve 20.20 na Nově.

Setkání z Comebacku

Při natáčení se setkali i staří dobří kamarádi z Comebacku Kristýna Leichtová (34) a Martin Dejdar (54). „Bylo to, jako kdybychom se neviděli chvilku. A to jsme se nepotkali od dotočné, což už bude devět let! Martin mě přivítal slovy: Kristýna je tady včas, to snad není možný!“ vzpomínala představitelka Ivy na Ozzáka.

„Pamatoval si totiž, že jsem na natáčení často přicházela se zpožděním, a tak si ze mě utahoval,“ prozradila na sebe s úsměvem herečka, která ve Specialistech ztvárňuje jednu ze sester podezřelých z vraždy.

VIDEO: Hvězda Ordinace Badinková: Svatba bude! Jenže zasnoubená je už sedm let.

Video
délka: 01:23.07

Hvězda Ordinace Badinková: Svatba bude! Jenže zasnoubená je už sedm let. Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
39 fotografií