Asi netřeba připomínat, že Jakuba Štáfka mohou televizní fandové vídat zejména v nováckých seriálech Ulice a Specialisté. Herec se ale 9. listopadu v Praze v O2 areně také ukázal jako zdatný bojovník ve smíšeném bojovém sportu MMA. Po pouhých 69 vteřinách poslal soupeře dvěma ranami k zemi a takzvaně ho „vypnul“ (trochu odborněji se říká, že soupeř dostal k. o. – ztratil na chvíli vědomí).

Protivníka zkrátka „sfoukl jako svíčku“. Sám však přiznává, že měl v ringu celkem nahnáno, a proto větší část celého zápasu před soupeřem praktikoval spíše úhybné manévry, které se nakonec ukázaly jako dobrá taktika, jak ve svém sokovi vzbudit dojem, že není v přímém ohrožení. A když to nejméně čekal, poslal ho Jakub k zemi...

Po nevídaném úspěchu si Jakub Štáfek dává oddychový čas. A to nejen v ringu, ale celkově od pracovních povinností, jak přiznal v primácké Show Jana Krause, která byla odvysílána v klasický středeční večerní čas. „Dal jsem si volníčko od práce. Točit budu až na jaře, mám právě v plánu celovečerní film Vyšehrad. A do tý doby vlastně nemám vůbec nic, budu se na to muset nějak připravovat. Asi budu muset trochu ztloustnout, abych na toho fotbalistu vypadal,“ svěřil se herec se svými plány. Kvůli zápasu musel totiž během několika měsíců snížit svoji váhu z 92 kil na 84, aby se mohl zařadit do žádoucí váhové kategorie.

O svém soukromí ale Jakub stále mlží. Když se ho moderátor Jan Kraus dotazoval na tajemnou přítelkyni, předvedl stejně dobrý úhybný manévr jako nedávno v ringu. „Já vůbec nevím, jak to vzniklo. Přitom já jsem homosexuál a mám partnera, že jo. Naznačím, že jedu doleva, dám blinkr doprava,“ vtipkoval herec a vyhnul se tak šikovně odpovědi, která nejspíš zaskočila i tak ostříleného moderátora, jakým Kraus bezpochyby je. Od tématu totiž dal raději ruce pryč a už se Štáfka na přítelkyni dále nevyptával.

VIDEO: Velký den Jakuba Štáfka v Ulici: Komplikovaný porod seriálového syna!

Video
délka: 01:01.44

Velký den Jakuba Štáfka v Ulici: Komplikovaný porod seriálového syna! TV Nova

Fotogalerie
29 fotografií