Násilník ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 a soutěžící aktuální české řady show Tvoje tvář má známý hlas Ján Jackuliak se v herecké branži pohybuje již pěknou řádku let. A to možná více v Čechách než na rodném Slovensku. Po letech se mu však povolání herce začalo zajídat...

Jak sám v talkshow Neskoro Večer (česky Později večer) moderátora Petera Marciny (53) přiznal, herectví už ho nenaplňuje tolik jako dříve. A místo před kamerou by se raději viděl za ní.

„Herectví jsem se věnoval dlouhé roky, teď to posouvám za mě. Sice se mi daří, ale chci přinášet na Slovensko něco z mého pohledu, co jsem viděl ve světě, chci se tomu věnovat víc. Je totiž jedna věc, kterou mě naučil jeden můj profesor: „Víš, je dobré, když ty telefonuješ, ne, když telefonují tobě,“ svěřil se tak herec s tím, že se plánuje zhostit postu režiséra a být v roli toho, kdo práci nabízí, nikoliv na ni čeká.

Ján Jackuliak však úplně bez zkušeností není. Jako režisér se měl možnost blýsknout v muzikálu West Side Story v bratislavském divadle Broadway. Dříve také působil jako asistent režie v Městském divadle Brno.

VIDEO: Kateřina Brožová rozhodně není na ocet! Má už za Soukupa náhradu?

Video
délka: 01:59.55

Kateřina Brožová rozhodně není na ocet! Má už za Soukupa náhradu? Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
33 fotografií