20. září 2019
Svátek slaví Oleg, zítra Matouš

Zákulisí prvního dílu Tváře: Utrpení Jackuliaka, tajemství Badinkové s Norisovou

/
 • Takhle probíhala proměna Jána Jackuliaka v Arethu Franklin. Maskování trvalo nekonečných 5 hodin
  8. září 2019 ● 09:12

  A je zpátky. Jedna z nejpopulárnějších show poslední doby, Tvoje tvář má známý hlas, se v sobotu večer přihlásila už pošesté. Opět nás bavilo osm hvězd, jejich převleky a pěvecké výkony, a moderátor Ondřej Sokol. Jak to vypadalo v zákulisí?

 • 1.

  KOSTÝMY NA MÍRU

  Soutěžící Tváře 2019
  V zákulisí se už nashromáždily stovky kostýmů a bot. Kostymérky je totiž soutěžícím na každé číslo šijí přímo na míru, aby byly naprosto totožné s originálem. K dispozici pak mají i nepřeberně variant vousů nebo šperků.

   

 • 2.

  CHUDÁK JACKULIAK

  Proměna Jána Jackuliaka v Arethu Franklin krok za krokem
  Ján Jackuliak, herec známý ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, strávil na křesle pět hodin – tak dlouho trvalo na jeho obličeji vyrobit masku Arethy Franklinové. Nutno říct, že se mu to vyplatilo. Stal se vítězem prvního kola a fanoušci v diskuzích se předhánějí, kdo mu vysekne nejlepší poklonu. Souhlasíte s jeho vítězstvím, nebo jste přáli výhru některému z jeho soupeřů? Určitě nám napište do diskuze.

                                                                              

                                       

 • 3.

  PLNOŠTÍHLÉ NÁVLEKY

  Na soutěžící čeká i řada návleků na tělo, to když je potřeba štíhlouna proměnit v poněkud silnější osobnost. Soutěžící na ně ale s láskou nevzpomínají, je pod nimi totiž příšerné horko!

   

 • 4.

  CO SPOJUJE BADINKOVOU S NORISOVOU?

  ​Zuzana Norisová jako Britney Spears - I’m a Slave 4 U

  V šesté řadě se spolu sešly i dvě nejlepší kamarádky – soutěžící Zuzana Norisová a speciální porotkyně a vítězka páté řady Míša Badinková. Obě dvě pojí přátelství trvající celý život. Dokonce se spolu setkaly ve stejné porodnici už při narození, protože se obě dvě narodily jen pár hodin po sobě na stejném porodním sále, na stejném porodním lůžku. Jejich příchod na svět byl pořádně dramatický, protože to bylo za bouřlivého počasí. Blesk té noci udeřil do transformátoru, takže v porodnici nešel proud a lékař musel oba porody zvládnout při zapálených svíčkách. Maminka Míši Badinkové navíc neměla ručník, který jí nakonec půjčila maminka Zuzany. A od té doby spolu obě dámy trávily spoustu času, dokonce spolu i bydlely ve stejném bytě, když se obě přestěhovaly za studiem do Prahy a obě si našly brigádu ve stejném podniku.

   

 • 5.

  KRYCÍ JMÉNA

  Ondřej Sokol
  Aby se tentokrát co nejdéle uchovalo tajemství, kdo že vlastně bude soutěžit, dal štáb pořadu v čele s Ondřejem Sokolem všem soutěžícím speciální krycí jména a celou dobu probíhala interní komunikace pouze s nimi. Jaké kdo dostal, to se dozvíte už dnes večer. TV Mánie zjistila, že Ján Jackuliak, který si nechává říkat Jacek, získal krycí jméno Klacek!

   

 • 6.

  DĚRGEL DOHLÍŽÍ

  Patrik Děrgel jako Gioachino Antonio Rossini v Tvoje tvář má známý hlas

  V minulé řadě se představil jako soutěžící, nyní je novým hereckým koučem. Patrik Děrgel vzal svou úlohu velmi zodpovědně, a tak si pro soutěžící připravil i malé herecké studio se svým portrétem, kde se snažil novou osmičku co nejlépe připravit na jejich premiéru. A že se na jeho lekcích ale děly věci! S někým promlouval ke stromům a kamínkům, odolával svádění, a někoho dokonce přiměl, aby mu umyl okna!

   

StarDance 2019

Taneční páry Porota Další řady

StarDance X znovu roztančí české hvězdy už na podzim. Česká televize pro jubilejní ročník. Krátce po představení prvního páru ČT prozradila, že s osobnostmi bude tančit deset nových tanečníků. Změní se i složení poroty, kam zamíří například účastník loňského ročníku Richard Genzer.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 21

moudivlacek: Musím přiznat, že už mě to vůbec nebaví. Hlavně Sokol a Kohák...pořád stejné kecy.

(09. 09. 2019 10:58)

DWEI: Myslím, že pořad je už přežitý - nedíváme se a dívat nebudeme a sledovanost ukáže, kolik lidí je schopných se na to 3 hodiny dívat a přetrpět množství dlouhých reklam, předem určené losování......

(09. 09. 2019 08:43)

montevideo: Známí interpreti už došli. Tak to měli zapíchnout. S těmi no name existencemi jsou trapní.

(08. 09. 2019 19:37)

Hana Peteukov: Vždycky to byla jedna z nejlepších soutěži.Jen škoda, že vybírají málo známé interprety a písně. Tím to ztrácí na síle. H.

(08. 09. 2019 18:26)

montevideo: Pro mě je vítězem ten, kdo vydrží se na 3 a půl hodiny nudy dívat.

(08. 09. 2019 14:45)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy