Středa 7. června 2023
Svátek slaví Iveta / Slavoj, zítra Medard
Oblačno, déšť 19°C

Nova odtajnila podzimní trumfy: Nechybí kriminálky, Tvář a spousta seriálů

/
 • Co si TV Nova připravila pro své diváky na podzim?
  7. srpna 2019 ● 16:30

  Televize Nova pro diváky nachystala na podzim celou řadu zajímavých pořadů, od zábavných hudebních revue přes seriály až po reality show. Nebudou chybět klasické pořady, jako jsou Střepiny nebo Koření, ani premiéry nových filmů. Z těch zahraničních to bude třeba eroticky laděný film Padesát odstínů šedi, fantasy Warcraft: První střet nebo oba díly komedie Já, padouch, z tuzemské tvorby to bude například romantické LOVEní či Věčně tvá nevěrná. Na jaké pořady konkrétně se ale můžete těšit?

 • 1.

  Tvoje tvář má známý hlas

  Tvoje tvář má známý hlas je formát plný velkých proměn, skvělých hudebních čísel a oblíbených českých hvězd v rolích světových, ale i tuzemských ikon populární hudby. Bavit diváky tentokrát budou herečka Zuzana Norisová (40), herec Roman Zach (46), zpěvačka Debbie Khalová (26), herec Robert Urban (33), herečka Kateřina Brožová (51), herec Ján Jackuliak (41), herečka Kateřina Marie Fialová a mladý talentovaný herec Marek Lambora (24). Moderátorem nebude nikdo jiný než Ondřej Sokol (47), který je se show Tvoje tvář má známý hlas spojen už od samého začátku.

  Také v šesté řadě pořadu mají soutěžící k dispozici nejen hlasového a hereckého poradce, ale i choreografa. Linda Finková (51) bude pomáhat se zpěvem, soutěžící minulé řady, herec Patrik Děrgel (30), bude nově hereckým koučem, a choreograf Yemi A. D. (37) se postará o perfektní taneční čísla..

  začátek vysílání: sobota 7. září, 20.20

  Tvoje tvář má známý hlas
  Autor: TV Nova

 • 2.

  Policie Modrava

  Jeden z nejúspěšnějších seriálů televize Nova se vrací s novými díly a znovu diváky přenese do prostředí malebné šumavské přírody, která ukrývá další kriminální případy. Osm nových dílů, osm napínavých večerů, osm vzrušujících příběhů... V nich se na pozadí vyšetřování rozehrají i soukromá dramata členů týmu kriminalistů pod vedením Jany Vinické, jejich rodin, přátel a známých.

  Předlohou jsou jim skuteční obyvatelé Šumavy, které autor projektu a režisér Jaroslav Soukup poznal v tomto drsném, ale mimořádném kraji. Neměnné zůstává i herecké obsazení. Vedle Soni Norisové (45) či Jaroslava Satoranského (79) se budou diváci i nadále potkávat s Filipem Tomsou (35), Jaroslavou Stránskou (50), Michalem Holánem (35), Matějem Dadákem (43), Janou Bouškovou (65) i Taťjanou Medveckou (65).

  začátek vysílání: neděle 1. září, 20.20

  Policie Modrava
  Autor: TV Nova

 • 3.

  Příběhy českých zločinů

  Novinkou letošního podzimu je unikátní pořad Příběhy českých zločinů. Investigativní novinář Janek Kroupa (45) divákům postupně odkryje pozadí reálných kriminálních příběhů. Návrat k nejzávažnějším zločinům je velmi emotivní. Jak se s nimi po letech smiřují pozůstalí? A jak fatální dopad měly tragické události na jejich současné životy? Jedním z nejsilnějších příběhů je případ „heparinového vraha“ Petra Zelenky, který spáchal od května do září 2006 sedm vražd a o dalších deset se pokusil. Soudce ho poslal do vězení na doživotí. Jaká byla jeho motivace zabíjet nevinné pacienty?

  začátek vysílání: neděle 1. září, 21.30

  Příběhy českých zločinů
  Autor: TV Nova

 • 4.

  Specialisté

  Seriál Specialisté si již vydobyl své čestné místo mezi českými detektivními stálicemi. Jeho příznivci už dobře vědí, že se mohou týden co týden těšit na setkání se svými oblíbenými pražskými kriminalisty, kteří v každé epizodě hledají klíč k vyřešení nového případu.

  Není to tak dlouho, co se vedení policejního oddělení ujal major Strouhal v podání Martina Dejdara (54). V posledním předprázdninovém dílu navíc osud týmu Specialistů zasadil nelítostnou ránu. Při policejním zásahu byl postřelen kapitán Čermák (Jan Zadražil, 43) a svým zraněním na místě podlehl. Novou posilou týmu Specialistů se stane kapitán Kovář ztvárněný Jiřím Hánou (42). V premiérových dílech, připravených na podzimní sezónu, bude s kolegy pátrat například po vrahovi zaměstnankyně pánského klubu, vyšetřovat smrt studenta, který zemřel na předávkování nebezpečně silnou drogou, či rozplétat nevšední rodinnou tragédii, která se rovněž neobešla bez ztráty na životě.

  začátek vysílání: pondělí 26. srpna, 20.20

  Specialisté
  Autor: TV Nova

 • 5.

  Ulice

  Vstupujeme do 15. roku vysílání seriálu Ulice! Roku, který postavám, jež se nesmazatelně zapsaly do myslí diváků, připomene minulost. Roku, který vedle pokračování vyprávění osudů dobře známých tváří ožije novými příběhy.

  Nyklovi, podnikatelé tělem i duší, se jen neradi smiřují se zavřením pekárny, rodinné firmy, kterou léta budovali. Na cestě za obnovou podnikání nechají pot i slzy a horizont je přitom tak vzdálený... Stín minulosti dopadne na Bedřicha Lišku, a to tíživěji, než by si kdy dokázal představit. Rodina Peškových se bude srovnávat s překvapivým přiznáním Peškovy sestry Marie. Maléřovi jdou každý svou cestou. Martin zakotvil po boku milenky Šárky, bude i Veronika schopná navázat nový vztah, nebo je na novou lásku ještě příliš brzy? Zato Rozina čas neztrácí, když vyhoví Victorově žádosti o ruku. Matěj čeká dítě s Katarínou, Ája se ale nehodlá vzdát, vytáhne další eso z rukávu a roztočí další kolotoč lží a nedorozumění. Dokáže ho Matěj včas zastavit? Márovi a Karle letošní podzim přinese v otázce plánovaného rodičovství víc, než doufali. A Magda s matkou Zdeňkou najdou „lék“ na Zdenčinu Alzheimerovu chorobu – lásku...

  začátek vysílání: pondělí – pátek od 19. srpna, 18.25

  Populární seriál Ulice
  Autor: TV Nova

 • 6.

  Ordinace v růžové zahradě 2

  Ordinace v růžové zahradě 2 se letos na podzim otvírá už po patnácté. V popředí řešení závažných medicínských případů se odehrají další soukromá dramata kamenických zdravotníků. Do osudů oblíbených postav se nesmazatelně zapíší nové osobnosti i tváře z minulosti. Do manželství Čestmíra Mázla s Alenou zasáhne jeho spolužák z medicíny Martin. V životě Boba Švarce se objeví jeho matka Libuška, kterou roky neviděl, i bratr Ludva, jehož nikdy nepoznal. Zpřetrhané vazby s rodinou bude slepovat i Mára. O rozruch v životě Oty Kováře se s razancí sobě vlastní postará nová šéfová záchranky Zita. A co nedá spát Marice?

  začátek vysílání: úterý a čtvrtek, od 27. srpna, 20.20

  Ordinace v růžové zahradě 2
  Autor: TV Nova

 • 7.

  Malé lásky

  Podzimní schéma TV Nova doplní dokureality Malé lásky, se kterou nahlédneme pod ruce  odborníkům z gynekologickoporodnické kliniky v Plzni. Diváci se znovu setkají se známými tvářemi z řad lékařů a porodních asistentek, kteří pomohou na svět téměř třem desítkám novorozenců. Prožijeme tak spolu s nimi intimní okamžiky zrození, které většinou zůstávají v rodinných albech. Díky téměř 35 skrytým kamerám se divákovi otevře jedinečný pohled nejen na porodní sál, ale i do předporodních pokojů a chodeb, kde se odehrává většina příběhů letošních Malých lásek.

  Překvapením této série je, že před kamerami přivede na svět svého prvního potomka i jedna z porodních asistentek plzeňské gynekologie. „Je to pro nás krásná vzpomínka a zároveň možnost pořádně prožít manželovu reakci, kterou jsem v den porodu tolik nevnímala,“ svěřila se porodní asistentka se svými pocity z nové role v Malých láskách. Jedna z epizod bude také vyprávět zajímavý příběh o lékařce z Keni, která se rozhodla porodit v Plzni.

  začátek vysílání: středa 28. srpna, 21.30

  Malé lásky
  Autor: TV Nova

 • 8.

  Výměna manželek

  Oblíbená sonda do českých domácností se vrací na obrazovky televize Nova. Ani tentokrát nebudou chybět velká dramata, silné příběhy, ale i velmi vypjaté situace. Diváci se například dozvědí, jak se bude Markéta cítit v lesbické rodině s temperamentní prozatímní partnerkou. Také se bude řešit, jestli si tvrdohlavá Jarka poradí s výbušným náhradním partnerem Pavlem.

  začátek vysílání: středa 28. srpna, 20.20

  Výměna manželek
  Autor: TV Nova

 • 9.

  Co na to Češi

  Diváci se budou opět skvěle bavit u oblíbené soutěžní show Co na to Češi. Moderátor Tomáš Matonoha (48) bude každý všední den ve studiu vítat dva pětičlenné rodinné týmy. Jejich úkolem je co nejlépe odhadnout, jak na různé jednoduché otázky z každodenního života odpovědělo sto oslovených Čechů. Vítězný tým získává zajímavou finanční částku.

  začátek vysílání: pondělí – pátek, od 19. srpna, 17.30

  Co na to Češi
  Autor: TV Nova

 • 10.

  Na co se ještě můžete těšit?

  Diváci mohou též očekávat premiérové díly úspěšného krimi seriálu Dáma a král, vrátí se taktéž moderátorka Tereza Pergnerová (45) a s ní Mise nový domov, která přinese mnoho silných lidských příběhů, a dojde i na reality show Utajený šéf. Fanoušci pořadu O 10 let mladší mohou rovněž zaplesat, čeká je pokračování populárního pořadu, v němž docházelo k radikálním proměnám ať už partnerských, rodinných či jen přátelských dvojic. Moderátorku Moniku Absolonovou (42) ale vystřídá věčně usměvavá Martina Randová (47), kterou diváci znají z oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

  Fotogalerie
  52 fotografií

Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy