Kontroverzní manželé Marian (47) a Iva (18) od dob Výměny manželek zažili leccos špatného. Po odvysílání dílu, v němž se objevili, byl Marian opakovaně obviňován z pedofilie a Iva, pocházející z dětského domova, zase u dcerky Dominiky (3) preferovala lehce spartánskou výchovu, za což byla opakovaně nařčena ze zanedbávání péče o dítě. Nevyhnuly se jim proto ani kontroly ze sociálky. Dvojice řešila problémy s bytem, museli se odstěhovat, v novém domě bojovali s plísní… A teď znovu schytávají ostrou kritiku!

Příčinou byla v podstatě nevinná fotka dudlíčku jejich druhé dcery Anetky (10 měsíců). Mladičká Iva se totiž prostřednictvím facebooku snažila zjistit, kde pro malou koupí úplně stejný, nicméně její přátelé si nemohli nevšimnout, že je obalený špínou a jsou na něm přilepené vlasy, a také to patřičně komentovali. Na kritiku však Iva reagovala jako typická puberťačka. Poznámku, že ten „dudlík je od chlupů“, odpálkovala slovy „ty seš od chlupů“ a v dalším komentáři nechápala, co je divného na tom, „že se ten dudlík neblýská“.

Zdůrazňovala sice, že ho dává své dcerce pouze na noc a vždy ho očistí, ale i tak byl snímek ohodnocen několika rozčílenými a několika pobavenými emotikony. Kolem téhle dvojice ze Semil se zkrátka pořád něco děje a není to ani poprvé, co je Iva haněna za své hygienické návyky. Ty jí byly vyčítány už v době, kdy šla do populární reality show Výměna manželek ze stáje TV Nova. Tehdy se divákům nelíbilo ani to, že prakticky nepustila cigaretu z ruky, vzdor svému nízkému věku (v té době ještě nebyla ani plnoletá).

VIDEO: Kontroverzní Výměna manželek: Táta, nebo milenec?

Video
délka: 00:31

Táta, nebo milenec? Ještě divnější Výměna manželek, než ta s hadem! 17letá matka! TV Nova

Fotogalerie
21 fotografií