Výměna manželek poukázala na Mariiny špatné hygienické návyky a dokonce se ukázalo, že co se týká výchovy dětí, klidně sáhne i po vařečce. Marie z toho zkrátka nevyšla úplně nejlépe, navíc se jí nedařilo ani v kuchyni. Náhradní manžel Dušan a jeho dcera prý dokonce z jejích kulinářských kreací dostali průjem.

Mariin manžel s náhradní maminkou Petrou si vedl o něco lépe, neshodli se snad jenom kvůli používání vařečky při výchově dětí. Mezi osmi očima to pak bylo nepříjemné hlavně pro Marii. Tvrzení, že jako matka není schopná ani koupit dětem bačkůrky, to by zamrzelo snad každou ženu. „To, co jsem tam zažila, byla hrůza,“ bránila před kamerami vyčerpaná Marie, která dokonce přišla i s tvrzením, že náhradní manžel Dušan ji při sprchování šmíroval klíčovou dírkou.

 

Velkým překvapením nejen pro Marii, ale i samotné diváky pořadu bylo Marianovo rozhodnutí, vzít si Marii za ženu, v pořadu se dokonce pochlubil tím, že zamluvil termín. A je to právě Marian, kdo teď žehlí manželčiny problémy, musel totiž vysvětlit její obvinění ze šmírování. „Ona si to Marie úplně vymyslela v tom psychickém afektu, vůbec nevěděla, co má mluvit, je z toho úplně zhroucená. Bere antidepresiva, z nichž můžou být i halucinace, ty prášky dělají hodně,“ vysvětlil.

 

Podle  televize Nova navíc Dušanově nevině vypovídá i fakt, že dveře do koupelny v jeho rodinném domku žádnou klíčovou dírku nemají. Jsou totiž opatřeny plným zacvakávacím zámkem.

 

Fotogalerie
18 fotografií

 VIDEO: Výměna manželek: Matka pěstuje špatnou hygienu, chybí pasta a děti si neumí čistit zuby

Video
délka: 00:55.21

Výměna manželek: Matka pěstuje špatnou hygienu, chybí pasta a děti si neumí čistit zuby archiv TV Nova