Místo poklidného rozvodu zažívají Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec pořádně perné chvilky, zatím ještě manželé si vzájemně znepříjemňují život a vypadá to tak, že ani sepsaná předmanželská smlouva jim tyto dramatické chvilky neusnadní.

„Včera (8. 1. - pozn. red.) byl na předběžném slyšení věcně a místně příslušným kanadským soudem určen termín k jednání ve věci tzv. návratové žaloby podané panem Tomášem Plekancem,“ sdělila Blesku hokejistova česká právnička Lenka Radoňová.

Už dříve si hokejista posteskl, že manželství s Vondráčkovou sice fungovalo, ale úplně ideální podle něj nebylo. „Pan Plekanec hradil náklady na tři domácí opatrovnice dětí, uklízečku, nákup hotového jídla a restaurace, neboť domácí vaření nebylo praktikováno,“ uvedla už dříve Plekancova právnička Lenka Radoňová.

V současné situaci se zpěvačka rozhodla toto tvrzení vysvětlit. „Ne, opravdu kluci nikdy žádné full-time chůvy neměli. Proto bylo tak fajn, když se za námi dvakrát v roce stavila matka Tomáše nebo moje máma. Pokud jsem na sportovním kroužku s jedním z kluků, pomáhá mi s tím druhým naše paní Edna. Což je taková naše adoptovaná babička,“ vysvětlila Lucie webu Super.cz.

 

 

Fotogalerie
52 fotografií

 VIDEO: Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá!

Video
délka: 04:42.64

Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá! FTV Prima