I když to ze začátku vypadalo, že by se mohli domluvit na klidném rozvodu, tak ne. Lucie Vondráčková se i se syny Adamem a Matyášem usadila v Kanadě a k návratu domů ji nepřinutily ani pracovní povinnosti. 

„Věnuji se teď hlavně klukům. Těšíme se na Ježíška,“ tvrdí zpěvačka, která zřejmě Vánoce oslaví s kluky v Kanadě a bez jejich táty Tomáše Plekance, který se před několika týdny natrvalo vrátil do Česka. „Netuším. Kluci chtějí zůstat. Mají tu kamarády, školu, kroužky. Prosí mě, ať nikam nejezdíme. Nechci jim to bořit. Asi tu budu muset ještě chvíli tu zimu vydržet,“ svěřila se Super.cz Vondráčková.

Vánoční Blesk TV magazín v prodeji už v pátek!

Starší syn Matyáš chodí v Kanadě do první třídy a mladší Adam je s Luckou doma. Oba mluví skvěle anglicky, ale i česky. „Kluci mluví česky perfektně. S tvrdým a měkkým i/y jim začnu plést hlavu až později,“ netají se zpěvačka, která by byla ráda, kdyby rozvod proběhl v Kanadě. Určitě by to pro ni bylo finančně zajímavější než doma, kde se sice vdávala a uzavřeli tady předmanželskou smlouvu.

Opačně nicméně podle všeho uvažuje její stále ještě zákonný manžel Plekanec. Ten se během chvíle vzdal kariéry v NHL a přesunul se do Česka, kde bude hrát v nejvyšší hokejové soutěži. Vzhledem k tomu, že v Česku bude vydělávat zlomek toho, co v Kanadě, se zkracují i nároky Lucie, které původně podle Tomášova platu v NHL dosahovaly astronomických výšek. V Česku bude hokejista platit zkrátka určitě méně, protože bude jednoduše mnohem méně vydělávat…

VIDEO: Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá!

Video
délka: 04:42.64

Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá! FTV Prima

Fotogalerie
28 fotografií