28. leden 2020
Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava
DISKUSE K ČLÁNKU


Ewwa: L.Vondráčková a dobrá máma? To si sned z lidí děláte srandu! Dobrá máma, ta se stará o děti, učí se s nimi, vaří pro ně, když už né, pro svého manžela! Dobrá máma nemá k dětem služky, dobrá máma a manželka, se nekurví s cizíma chlapama! Asi je L.Vondráčková, dobrá *** !

(28. 12. 2018 11:04)

fido2:Vzdal se zámoří kvůli dětem...vždyť tvrdil, že ho vykopli a ať mu právník Lucky najde práci. Samé lži a kecy...To se ví, že Lucka s tím tupou.nem nemohla vydržet. navíc je citově plochý..

(02. 12. 2018 12:36)

11karel11:Plekanec je primitivní zoufalec, který před veřejností pomlouvá matku svých dětí. Odejde za oceán a tahá se s blbkou. Co si jako myslí, že mu Lucka bude vozit děti? Za to , co tu předvádí, by mu Lucie neměla zvedat ani telefony. Dal přednost náně před rodinou a udělal nešťasné děti. Až budou kluci větší, tak mu to vrátí.

(02. 12. 2018 12:31)

Leonie:Otázka je, zda by mohl Plekanec, v případě, že by Lucie prolomila předmanželskou smlouvu a něco na něm vysoudila, podat v Čechách žalobu pro podvod. Je evidentní, že se rozvádí v Kanadě s úmyslem smlouvu obejít a způsobit mu mnohamilionovou újmu.

(25. 11. 2018 16:19)

kapsa72:Tak Pleky se prej vykaslal na NHL aby platil mensi alimenty...
Si to vyzkousejte. To jsou gladiatori, valka na zivot a na smrt. Proste uz to v tech letech nejde mezi tema, kteri jsou nejlepsi, nejrychlejsi, nejsilnejsi. To ze Jagr hral tak dlouho, byla vyjimka. Rozhodne to nebylo proto, aby mel mensi alimenty. Kdo aspon trochu beha, to pochopi...

(24. 11. 2018 21:48)

matylda-rut:To fanynky nepochopě.je mi to už fuk.To je vlastně jejich věc,koho zajmaj.

(24. 11. 2018 23:41)

Leonie:Domnívám se, že chápou. Nemohou být tak hloupí. Ale jsou velmi motivovaní Plekancovými miliony a Luciiným blahem. Nejspíš rodina a blízcí. Nepřestanou trolit a budou stále dokola opakovat stokrát vyvrácené lži...

(25. 11. 2018 13:56)

fido2:Matylda-rut a Leonie....plekyho harem.

(04. 12. 2018 12:09)

rubina:Lucie odrodila synov v Kanade. Majú kanadské obči­anstv­o...roz­hodne o tom rozhodli obaja rodičia, takže mali nejaké plány s deťmi.Plekanec plán zmenil kvoli škaredej Šafařce- ok, ale prečo by mala meniť teraz plány Vondráč­ková­.Ple­kanec je srandovny, chce stráviť Vianoce s deťmi a odíde za milenkou do Brna....no tam ich istotne nenájde.Snáď nezabudol, kde ich nechal keď zabudol, že je tak trochu ešte ženatý a už zložil kufr u milenky.Vondráčková by mala asi podľa polky národa deti doviezť k Šafarovej aby bola za dobrú mámu, že?

(24. 11. 2018 13:48)

matylda-rut: Blbneš nebo seš cvok.Byli dohodnuti,že se vrátěj do Česka,ona už vůbec neměla letět zpátky do Kanady,on věděl,že mu smlopuvu neprodloužej.To ona táhla do Kanady, tam ji soud dá víc než tady, je to zlatokopka,prolhaná čupka,cizoložnice a všecko svádí tedkom na Plekance.Di do prrrdele,se zastáváš potvory.

(24. 11. 2018 14:43)

rubina:Matyldo, urážať sa nebudeme.Aj ja možem napísať, že si blbá a cvok lebo Vondrač. považuješ za zlatokopku...Vieš kto je zlatokopka??? Plekanec sa sám vyjadril že Vondráčkovú uhnal on.Takže to nebol plán Lucie.Počas manželstva aj ona pracovala- čo iné ženy hokejistov nerobia.Nezdá sa mi LV ani rozhadzovačná.Nikdy nebola na 100 tis. kabelky.A ak chce teraz pre synov maximum je to jasné...Plekanec založí ďaľšiu rodinu a bude škrtiť výdaje prvorodených.A cudzoložnice? 2x tehotna, 2x rok kojila a ak je Hadek pravdou, tak je pravda že Pleky chodil za Šafařkou už dva roky....a tým pádom sa nedivím.Vedieť o manželovi že po trojfázových trénin. cestuje 100 km na zápas nejakej baby, ktorý može vidieť aj v TV je fakt na nas.....

(24. 11. 2018 17:45)

rubina:a veta....byli dohodnutí....je srandovná.Vieš na čom všetkom boli dohodnutí a ono to rozchodom padlo? Prečo by ona mala dodržať na čom boli dohodnutí keď on nedodržal ani slušné chovanie.Alebo si myslíš, že sa chová normalne?

(24. 11. 2018 17:50)

matylda-rut: Ne to není srandovní.Dohody se plní,na Lůcu není spoleh.Dohodli se na rozvodu, dohodli se na tom že ona už do Kanady nepoijede,protože on se vrátí do Česka. Netahej sem že ji uhnal on ona uháněla lecjakou hokejku,jen aby byla zabezpečena.

(24. 11. 2018 23:30)

Leonie:Víme, na čem byli dohodnutí a rozvodem to padlo. PŘEDMANŽELSKÁ SMLOUVA. Tehdy se projevila jako zlatokopka, když odmítla respektovat dohodu, uzavřenou před manželstvím, které by bez ní nevzniklo.

(25. 11. 2018 13:44)

11karel11:Je to primitivní blbec.

(02. 12. 2018 12:35)

bobobo:a ještě otázka pro "rádoby matku" Vondráč­kovou­.Vzdě­lání kvalitního lze dosáhnout opravdu i v našich školách,ale kluci jsou malí a je skutečně lepší jim neposkytnout rodinu (i včetně prarodičů,kteří jsou důležití) anebo sobecky vydírat peníze v Kanadě bez ohledu na kluky? Jednoduchá odpověď,nechtěl bych ji mít za matku - brrr,S tím jejím fňukáním a s kočičkou na ruce opravdu odpovědně děti vychovávat nebude a hlavně neumí to,doposud to nedělala -viz její letité komentáře o lítání sem tam po světě a natáčení

(24. 11. 2018 08:33)

haidarabad:No, já o vás jako o matku teda taky dvakrát nestojím, není o co stát. Opovažujete se mluvit do rozhodování za dospělé lidi, víte, co mají dělat, kafráte do rozvodu rodiny, typická tchyně s tchořem dohromady .Nechte to milá paní snad na soudu, ten přece spravedlivě i bez vašich rad rozhodne, uvidíme, kdo sobecky vydírá, jestli to třeba není naopak Plekanec, kdo chce oholit rodinu. Já si třeba taky myslím, že Plekanec by mohl přestat tlačit na svou ex přes média, je to strašně trapný a ubohý, přitom všichni víme, proč tvrdne v Česku, jen aby na dětech ušetřil .ale nikdo se mě neptá, ok. Ale náš chytrý bulvár by se měl vzpamatovat a nehrát tu vyděračskou hru s ním, vypadá jak hloupej.A čím dýl tahle kampaň Plekance proti LV bude, tím dýl ať je ona v zahraničí, pro kluky i pro ni jen dobře, ty honičky s Šafářovou fakt děti mít nemusejí. A pozor: fňuká jen a jen Plekanec!!!!

(24. 11. 2018 12:09)

Leonie:Fňuká Plekanec? Nevíte nakolik fňukají jeho děti. A nikomu jinému tu ubližováno není. Plekancovi hrozí ztráta dětí a milionů, děti nemají možnost být se svým otcem. Jediná Lucie nemá co ztratit. Tak již nefňuká, ale hraje silnou.

(25. 11. 2018 13:49)

davidl:Leonie ten haidarabad je tatinek lucii vondrackove jirka vondracek,pod nikem haidarabad pise uz roky a vzdy obhajuje dceru lucku. a vsechny urazki bere osobne.dokonce se uz vzteky nekolikrat priznal ze je to on.

(25. 11. 2018 14:59)

Leonie: Tomu bych věřila. Jsem si jistá, že jí tu hájí rodiče, bratr, strýček a i bojovná kamarádka Martina Adamcová. To je minimálně pět velmi zainteresovaných osob. Když uvážíme, kolik nicků je na její straně, tak zase tolik fanoušků nemá.

(25. 11. 2018 15:31)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy