Zatímco server eXtra.cz původně informoval o kanadském soudu mezi Vondráčkovou a Plekancem, přímo o soudní stání se ale podle právní zástupkyně hokejisty nejednalo. Údajně to bylo pouze setkání, během něhož se měly vyjasnit podrobnosti ohledně péče o děti manželů. Ovšem probíhalo na půdě soudu.

„Včera (8.1. - pozn.red.) byl na předběžném slyšení věcně a místně příslušným kanadským soudem určen termín k jednání ve věci tzv. návratové žaloby podané panem Tomášem Plekancem,“ sdělila Blesku hokejistova česká právnička Lenka Radoňová.

Sportovec, který již v Kanadě nepobývá a krájí bruslemi led v Česku, se logicky osobně nezúčastnil. To samé platí i v případě samotné Radoňové, což některé přihlížející vedlo k domněnce, že snad byla nahrazena někým jiným. „Plekanec má novou advokátku, vysokou, krásnou černošku, podobnou Michelle Obama,“ prozradil Blesku zdroj, který byl s okolnostmi blíže seznámen. Jenže ve skutečnosti se prý o novou posilu nejedná, naopak Tomáš měl čokoládovou krásku ve svém právním týmu již od začátku rozvodové války. Jedná o specialistku na rodinné právo.

VIDEO: Plekanec před novináři: Studuju kanadské právo! Kvůli rozvodu s Vondráčkovou

Video
délka: 27:19.96

Plekanec před novináři: Studuju kanadské právo! Kvůli rozvodu s Vondráčkovou Lukáš Červený

Zatímco útočník Rytířů i Komety Brno byl tedy na zmíněném setkání u soudu pouze v zastoupení, jeho manželka Vondráčková dorazila osobně. Dokonce s sebou měla i četařku Babinčákovou z Tankového praporu Martinu Adamcovou (52), s níž ji pojí nejen spolupráce na filmech The Perfect Kiss a Hotel Limbo, ale i přátelství.

„Ano, Lucii jsem k soudu doprovázela,“ potvrdila pro Blesk.cz režisérka a producentka a naznačovala, že zpěvačce chtěla v náročné chvíli pomoci. „Je to pro Lucii velmi těžké období, rozvod byl pro ni opravdu nečekanou ranou,“ vysvětlovala. Ovšem oporou je prý blondýnce někdo jiný. „Podporu má hlavně ve svých dětech,“ dodala Martina, zatímco z opačného tábora se ozývají hlasy, že Vondráčková používá děti jako zbraň. 

VIDEO: Tomáš Plekanec a Lucie Vondráčková: Detaily setkání u soudu!

Video
délka: 04:42.64

Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá! FTV Prima

Fotogalerie
57 fotografií