I když už mají doma čtyři potomky - Ladislava (16), Simonu (14), Tadeáše (7) a Kateřinu (4), přáli by si nyní Standa se Soňou ještě další miminko, ideálně prý chlapečka. Proto se nyní snaží počít, i když to prý nechávají na osudu. Jsou dokonce rádi, že se Výměny zúčastnili, jelikož mají pocit, že jejich vztah se zlepšil.

Před natáčením si Soňa stěžovala především na to, že Standa tráví příliš času u počítače a v hospodě, kromě toho je cholerik a vládne tvrdou rukou. O tom se mohli přesvědčit i televizní diváci, když muž svým dětem lepil bačkory k nohám izolepou. „Já si myslím, že se to trochu zlepšilo, že i Standa už má víc času na ty děti, víc se věnuje mně, nechodí tak do té hospody,“ pochvalovala si pro TN.cz Soňa. „Nevšímá si toho počítače, snaží se být víc s námi. I ten náš vztah to hodně upevnilo,“ vysvětlovala s tím, že odloučení bylo pro ně novinkou.

„Těch deset dní, to pro nás bylo hrozné. Po deseti dnech odloučení si sebe vážíme víc a víc," doplnila žena, která deset dní trávila v jiné domácnosti po boku Pavla, který z ní byl přinejmenším rozpačitý. „Paní byla cítit z hodně velké dálky, co se týče tělového pižma, tak i při mluvení,“ řekl s tím, že za celou dobu Výměny se sprchovala snad jen třikrát. Také tvrdil, že nic nedělá. Ona nyní oponuje tím, že ji ve všem kontroloval a raději si vše dělal sám.

Každopádně s ním prý byla velmi spokojená, jelikož se s ním dalo komunikovat a byl milý. Na sobě naopak zapracovala, což potvrzuje i Standa, i když Milada mu také nevadila, spíš naopak. „Já jsem byl spokojený, protože jsem vlastně přišel z noční směny, ráno jsem přišel, měl jsem kávu udělanou. Kolikrát se mě Milada ptala, chceš něco jíst, chceš kávu, nechceš kávu,“ popsal pro TN.cz. Stejně by ale náhradní partnerce vzkázal, aby to s úklidem moc nepřeháněla. Podobně mluví i Soňa, která tvrdí, že s druhou rodinou jsou v kontaktu a všechny spory už si mezi sebou vyřešili. Ovšem druhá dvojice to ve svém vyprávění viděla trochu jinak…

VIDEO: Výměna manželek: Bačkory lepí izolepou k noze!

Video
délka: 01:22.52
Video se připravuje ...

Výměna manželek: Bačkory lepí izolepou k noze! TV Nova

Fotogalerie
24 fotografií