Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Jirkova, kterou tvoří Markéta (22), Pavel (36), Dominik (3), Markéta (1,5) a Tadeáš (7 měsíců). Na druhé straně se seznámíme s Andreou, Milanem (42) a Adrianou (10), kteří žijí v Horním Jiřetíně.

Markéta má za sebou už tři nepovedené vztahy a je matkou čtyř dětí, jen tři potomky ale má ve své péči. Do pořadu přihlásila rodinu právě ona. Její přítel je prý obrovský puntičkář, nesmyslně žárlí, a navíc má za sebou kriminální minulost. Sám o sobě říká, že je horká hlava.

Druhá rodina se seznámila dosti netradičně. Partneři si začali psát, když byli oba dva ve výkonu trestu. Přihlášku do Výměny manželek zde iniciovala Andrea, a to proto, aby si její partner uvědomil, jakou v ní má oporu. Milan byl totiž Andree nevěrný, tuto složitou situaci ale ustáli.

Andrea je však žena od rány, která ví, co od života chce. To předvede i v náhradní rodině. Už po několika dnech začne mít velké rozpory se svým dočasným partnerem Pavlem. Ten chce hned po několika dnech celou Výměnu manželek ukončit, hlavním důvodem je hlavně jeho chorobná žárlivost. To Andreu extrémně vytočí. Neudrží nervy na uzdě a vybuchne před dědečkem, který rodinu často navštěvuje.

„Držte mě, protože já mu jí takovou nahulím, když se to ukončí, tak mu flusnu do ksichtu, přísahám Bohu. A řeknu mu takových slov, že se z toho zese*re, chcípak zku*venej! To není chlap tohle, to je paranoidní idiot, který by se měl jít léčit,“ řvala Andrea jako smyslů zbavená. Bohužel její slova musel v tu chvíli poslouchat nevinný děda, kterému bylo z celé situace viditelně úzko.

VIDEO: Výměna manželek: Předčasný konec kvůli žárlivosti?

Video
délka: 00:33

Výměna manželek: Předčasný konec kvůli žárlivosti? TV Nova

Fotogalerie
24 fotografií