Drogy, kriminál, násilí. To je mnohdy to jediné, co ženy z pořadu Holky pod zámkem za svůj život poznaly. Divákům se v prvním díle představí i soudní zapisovatelka, která se najednou ocitla na druhé straně, za mřížemi. Vězenkyně popíšou, v čem se liší české a německé vězení a také, jak to mají odsouzené se sexem.

Už v první díle ale zazní děsivé výhružky smrtí z úst mladé vězenkyně Martiny. Ta si odpykává 4,5 letý trest za vyhrožování s cílem působit na úřední osobu. Původně za krádeže dostala od soudu veřejně prospěšné práce, místo jejich vykonávání se ale rozhodla psát policistům výhružné emaily.

VIDEO: Holky pod zámkem: Mladá vězenkyně si odpykává trest za nechutné výhrůžky smrtí!

Video
délka: 01:33

Holky pod zámkem: Mladá vězenkyně si odpykává trest za nechutné výhrůžky smrtí! archiv TV Nova

„Tak co ty teplouši s mini penisem. Co teď budeš dělat ty soudní nulo zvířecí bez mozku. Napiš to na moje jméno jinak useknu hlavu tupým nožem. Nejdřív ti naříznu krk, nechám odtéct krev a potom ti ju uřežu a sežeru. A tvoje tělo si rozdělím, nohy budu mít na večeři, ruce na snídani a hlavu na oběd…“ zní část šokujícího email, který psala Martina. Z jejích slov jde vyloženě strach a zarazí se nad nimi i její spoluvězeňkyně. Ta nad dopisem jen nevěřícně hledí a jen těžko hledá slova. Holky pod zámkem uvidíte ve středu ve 20.20 na Nově.

Fotogalerie
6 fotografií