Ve středečním premiérovém díle Výměny manželek jsme poznali rodinu z Ostravy, kterou tvoří Andrea (26), Zsolti (39) a Vaneska (8). Na druhé straně se představila Emílie (43), Martin (40), Martin ml. (16), Václav (13) a Jirka (12), kteří i s malým pejskem žijí v Tušimicích.

„Já jsem nežádala o rozvod, my jsme byli spolu, mě akorát mrzelo, že mě manžel nepodržel. Sedmnáct let manželství nezahodíte jen tak. Přiznávám, že jsem hysterická, svého manžela miluju a mluvil tam za mě vztek. Já jsem to tam prostě nedávala bez mých dětí. Bylo to nejhorší v mém životě,“ řekla pro nova.cz Emílie.

Martin se Andree během Výměny přiznal, že by si přál přestěhovat se do většího města. Emílie s tím však dlouhodobě nesouhlasila. Nakonec se po Výměně Martin od Emílie odstěhoval. „Čekám, co z toho bude. Jestli se vrátím, nebo nevrátím. Jestli za mnou přijde paní do Kadaně, nebo nepřijde. Je to takový všeobecný,“ vidí nejistě budoucnost Martin. „Já se do Kadaně stěhovat nebudu,“ řekla rázně Emílie. 

Andrea a Zsolti obvinili po Výměně Emílii z toho, že u nich doma po sobě zanechala pomočenou postel. Co na to ona? „Připadá mi, že už neví, kde získat peníze. Proto mě budou až takhle ponižovat? To už je trochu moc, nezakládá se to na pravdě, tomu se už musím jenom smát,“ reagovala posměšně Emílie, čímž vážné obvinění vcelku jasně popřela. I Martin se jí zastal s tím, že je to nesmysl.

VIDEO: Výměna manželek: Matrace v katastrofálním stavu a nedostatek úklidu!

Video
délka: 00:49.71

Výměna manželek: Matrace v katastrofálním stavu a nedostatek úklidu! TV Nova

Fotogalerie
26 fotografií