Veronika Lálová a David Svoboda patří mezi nejlépe hodnocené páry ve StarDance. Ukázalo se, že tohle spojení nejenom funguje, ale i vzhledově si sedí jak poklice na hrnec. Temperamentní Veronika zapálila v Davidovi ohýnek vášně a do té doby zakřiknutý slušňák střídá jeden sexy pohled za druhým a jeho taneční pohyby vždy zaujmou na první pohled chladnou porotkyní Tatianu Drexler.

Zatímco ženy po něm začínají toužit a jeho Instagram se plní lajky, jeho přítelkyně Nikola, která ho ještě před začátkem StarDance opustila a odletěla za studiem do Španělska, nenapsala ani čárku. „Fakt je ten, že Nikolka studuje mezinárodní vztahy, takže je to pro ni zajímavé. Je to vlastně docela dobré, protože já teď kvůli StarDance vůbec nebudu mít čas, takže se to docela i hodí,“ tvrdil na začátku David, ale jistě by mu podpora od blízké osoby, tedy, zda ještě je, udělala radost. Každý muž očekává pochvalu, a když je veřejná, tak o to víc ho to žene dál. 

Ale půvabná dlouhovláska plní sociální sítě svými snímky a popisy míst, které doposud navštívila ve Španělsku.

Pak je tu ještě jedna možnost, a to, že už o slova chvály David nestojí, protože má vedle sebe často Veroniku Lálovou. Nejen že je Nikole dost podobná, ale navíc je to pěkná rošťanda. Nebylo by to poprvé, co by hvězda podlehla profesionálnímu tanečníkovi. Z minulých řad si připomeňme Aničku Polívkovou a Michala Kurtiše, Marušku Doležalovou a Marka Zelinku nebo Jitku Čvančarovou s Petrem Čadkem.

VIDEO: Lálová o ohrožení StarDance: Její partner David Svoboda se zranil!

Video
délka: 01:04.64

Lálová o ohrožení StarDance: Její partner David Svoboda se zranil! Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
23 fotografií

StarDance 2018

Taneční páry Porota Předchozí vítězové

Devátá řada pořadu StarDance ... když hvězdy tančí začala v sobotu 13. října. Moderování se znovu ujmou Marek Eben a Tereza Kostková. Mezi prvními potvrzenými soutěžícími byla hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva nebo moderní pětibojař David Svoboda.

Kdo vypadl:

Monika Bagárová Daniela Šinkorová Adam Mišík Richard Genzer Dalibor Gondík Daniela Písařovicová Veronika Arichteva