„Že odpadnu, jsem čekal možná i dřív. Ale překonal jsem tady sám sebe. Pravda je, že porota nás vůbec nešetřila. Byli na mě hodně přísní,“ přiblížil Blesku zpěvák své dojmy bezprostředně po vypadnutí. „Je to na nich, mají nějaká svá kritéria, neberu si to osobně,“ dodal smutně. Konec to pro něj ale musel být hořký. Jedna z mála věcí, za které mu taneční kati vysekli podporu, všechny v sále spíš rozesmála. „Velmi se mi líbila práce s podlahou, vaše napojení na parket,“ sdělil udýchanému Adamovi zcela vážně Václav Kuneš (43).

„Mně se líbilo, jak tancovali. Hodnocení poroty mě překvapilo a velmi mě to mrzelo. Kamarádili jsme se, dokonce jsem si u toho i pobrečela,“ hájila třetí vyhozený taneční pár tanečnice Veronika Lálová (27). „Nejsem odborník, ale mně se zdálo, že to dělal moc hezky. Porotci ho vůbec nešetřili. Verča mi říkala, že co se týče techniky paso doble, tak tancoval dost dobře,“ divil se i zaskočený David Svoboda (33).

Mnohem hůř se ale musel cítit Dalibor Gondík, který po přenosu rychle zmizel. A to nejen kvůli vyhozeným kamarádům. Některé poznámky porotců na jeho paso doble se totiž netýkaly techniky, ale byly dost osobní.

„Celý svůj život jsem neviděla tak hrůzostrašný výraz ve tváři. Strašně jsem se bála,“ vmetla mu Tatiana Drexler (55). „Snad vás neurazím, ale nejhorší byly momenty, když jsem vás viděla zezadu, to bylo strašně směšné,“ vtipkovala nejapně na hercův účet. „Měl jsem z toho pocit, že je to o boji dvou gangů v příšeří někde vedle popelnic. To nemělo vůbec nic společného s paso doble. Bylo tam strašně moc agrese a zbytečně ostrých pohybů. Od začátku jste se trápili,“ smlsnul si i na tanečnici Alici Stodůlkové (31), která celou choreografii vymýšlela, Zdeněk Chlopčík (61).

Fotogalerie
36 fotografií

StarDance 2018

Taneční páry Porota Předchozí vítězové

Devátá řada pořadu StarDance ... když hvězdy tančí začala v sobotu 13. října. Moderování se znovu ujmou Marek Eben a Tereza Kostková. Mezi prvními potvrzenými soutěžícími byla hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva nebo moderní pětibojař David Svoboda.

Kdo vypadl:

Monika Bagárová Daniela Šinkorová Adam Mišík Richard Genzer Dalibor Gondík Daniela Písařovicová Veronika Arichteva