15. listopad 2019
Svátek slaví Leopold, zítra Otmar

V tomhle je Marek Eben vedle! Porotce StarDance Balaš se postavil miláčkovi diváků

/
 • Radek Balaš nesouhlasí s výroky Marka Ebena.
  5. listopadu 2018 ● 05:01

  Od prvního kola StarDance slýcháme jako na kolovrátku, že mezi tanečními páry letos není prakticky žádný slabší „kus“, jak jsou páry vyrovnané, jak je rozhodování těžké a tak dále... Konečně tomu někdo udělal přítrž. A sice porotce Radek Balaš, který jednoznačně řekl, jak to který pár má!

   

 • 1.

  Dvořák jde za vítězstvím?

  Čtvrtý večer StarDance byl ve znamení slowfoxu a paso doble. Na konec nechyběly lidovky a kroje

  Ačkoli Marek Eben říkal, že není favoritů, tak já si dovolím říci, že favorité nějací jsou. Troufám si zmínit minimálně Jiřího Dvořáka, který každý večer podává špičkový výkon. Po zhlédnutí dalších čísel jsme si uvědomili, že známky jeho prvního čísla mohly být vyšší, že jsme mu možná vlastně ponížili,“ přiznává Balaš a překvapivě Jiřího Dvořáka pasuje do role favorita soutěže.

   

  Shoduje se se Zdeňkem Chlopčíkem, který Dvořáka chválil po skončení soutěžního večera mimo kamery také. A shodli se i na dalším jménu, které by mohlo doslova cloumat soutěží až do samotného finálového večera.

 • 2.

  Geňa není jen

  Co se dělo, když zhasly televizní kamery po druhém vyřazování ve StarDance

  Čím dál lepší taneční výkon, co se týče toho fenoménu společenských tanců, podává Richard Genzer. On dává na první pohled pocit, že je to ten komik z Partičky, ale to vůbec ne. Je to nesmírně uvědomělý kluk, na kterém já vidím, jak se snaží formovat a jak se neustále snaží svůj výkon zlepšovat. To si myslím, že jsou svým způsobem favorité, kteří by se mohli dostat až do finále,“ ohodnotil Geňu Balaš.

 • 3.

  Tomicová lidštější než komik Pavlásek


  Čtvrtý večer StarDance byl ve znamení slowfoxu a paso doble. Na konec nechyběly lidovky a kroje

  Potom jsou miláčci publika, mezi které patří bezesporu Pavla Tomicová. U ní je otázka, do jaké míry jde o tanec. Musím přiznat, že Pavla je pro mě mnohem více lidsky a umělecky přitažlivější, než byl Lukáš Pavlásek, který někdy ten tanec využíval někdy až k absurdním vtipům.

   

  U Pavly jde skutečně o tanec, ona je poctivá, je tam vidět ten přístup, ona to skutečně chce dát. Ta lidskost, to srdce, které do toho dává. Tam je našlápnuto na vynikající věci,“ důkladně rozebral Tomicovou, která bezpochyby rozděluje diváky na ty, kteří jí fandí a možná se v této „obyčejné ženské z lidu“ vidí, a na ty, kteří hodnotí její postavu a nemohou se zbavit dojmu, že bojuje jen „ze soucitu“. A že takových není málo…

 • 4.

  Překvapení jménem Písařovicová

   

  Čtvrtý večer StarDance byl ve znamení slowfoxu a paso doble. Na konec nechyběly lidovky a kroje

  Původně mnohými pasovaná na outsiderku soutěže Daniela Písařovicová se podle Balaše večer od večera stále více rozvíjí. „Danielo, vy rostete. Tedy ne fyzicky, to byste asi nebyla moc ráda, ale metafyzicky,“ chválil moderátorku České televize Balaš během vysílání i přesto, že na ní a jejím partnerovi porotci shodně nenechali nit suchou, co se týče choreografie s nafouknutým balonkem.

   

 • 5.

  Gondík riskuje vyřazení

  Čtvrtý večer StarDance byl ve znamení slowfoxu a paso doble. Na konec nechyběly lidovky a kroje

  „Dalibor Gondík si v sobotu večer zavařil. Nikoli tím, že si zvolili avantgardní skladbu, ale problém byl v tom, že jejich výraz jak mimický, tak fyzický se zploštěl, bylo to monotematické. On se tvářil jako šéf gangu, ale nebyl pro to důvod. Příběh byl vystavěn nejasně a možná trochu zmateně. Proto jsem měl obavu, aby diváci neposlali Dalibora domů. Ale nestalo se tak, protože Dalibor všechna kola předtím předváděl fantastické výkony,“ uzavřel hodnocení Dády Gondíka.

   

  Fotogalerie
  38 fotografií

  StarDance 2018

  Taneční páry Porota Předchozí vítězové

  Devátá řada pořadu StarDance ... když hvězdy tančí začala v sobotu 13. října. Moderování se znovu ujmou Marek Eben a Tereza Kostková. Mezi prvními potvrzenými soutěžícími byla hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva nebo moderní pětibojař David Svoboda.

  Kdo vypadl:

  Monika Bagárová Daniela Šinkorová Adam Mišík Richard Genzer Dalibor Gondík Daniela Písařovicová Veronika Arichteva

StarDance 2019

Taneční páry Porota Další řady

StarDance X znovu roztančí české hvězdy už na podzim. Česká televize pro jubilejní ročník. Krátce po představení prvního páru ČT prozradila, že s osobnostmi bude tančit deset nových tanečníků. Změní se i složení poroty, kam zamíří například účastník loňského ročníku Richard Genzer.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 18

luxardo: Eben je falešný tichošlápek, který obstojí v každé době. Navzdory slabým hereckým i hudebním schopnostem se umí zařadit do správné skupiny pokročilých.

(12. 11. 2018 11:09)

Ewwa: Souhlasím, Eben je jeden, z mnoha křiváků! Gondík do této soutěže vůbec nepatří, i když si to pořádají vlastě sami pro sebe! Padouch236, souhlasím!

(05. 11. 2018 18:11)

petrw: jaky pristup.... deti nemá a myslite ze chodil spat s tvrdym s l zounnnnnnnnnnnnnnnn

(05. 11. 2018 14:33)

Gretka: Nemyslím, pan Eben je vtipný intelektuál a to někomu vadí, já ho mám ráda a vážím si ho i za jeho přístup k manželství, to mnozí muži neumí, Gondíkovi zázračně vyrostly chlupy na hlavě, nebo to má namalované, ale sluší mu to 😊.

(05. 11. 2018 12:48)

hedvicka: Je pravda, že nevhodnou debatu v souvislosti s první vyřazenou Monikou, vyvolal Marek E.,při představování této tanečnice navodil téma rodinného klanu oné tanečnice, která v euforii při představování Marku E. odpověděla v tom duchu, že jich je hodně v rodině /jako těch tmavých/, přitom ona dívka Monika patřila k nejšikovnější tanečnici, rovněž tak dopomohl zřejmě druhé vyřazené, Slovence Daniele, když při představování Marek E. zdůraznil, že je to Slovenka /migrantka/ a že je vše v poho, zda jste si nikdo nevšiml, tak první večer diváci nepustili dál tanečnici tmav. původu Moniku, druhý večer nepustili tanečnici sloven. původu Danielu. Takže asi jsme rasis.té , to moc Marku E. nevyšlo. Myslím si, že by si měl Marek E. tyto řeči o migrantech atp., obzvláště v této v EU vypjaté době s migranty, odpustit, nemyslíte?

(05. 11. 2018 11:35)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy