I když Adam Mišík tušil, že bude jedním z prvních odpadlíků, tak se udržel až do čtvrtého kola. „Byla to pro mě obrovská zkušenost a všem bych chtěl poděkovat, hlavně své tanečnici, která mě naučila spoustu nového,“ rozloučil se třetí odpadlík taneční show.

Po jejím skončení se společně s dalšími účastníky přesunul do nedalekého baru. Na chvíli šla i Pavla Tomicová s přáteli. Ale její manžel, který svou ženu podporuje na každém přenosu, si to štrádoval o tři kroky před ní s telefonem u ucha. Herečka to neřešila a konečně si mohla jít svým tempem. Pavla se netají, že každý tanec je pro ni obrovská dřina a vyčerpání.

I když se party ještě pořádně nerozjela, tak na chodníku přemohla gravitace jednu ze členek týmu okolo StarDance. Uvelebila se na špinavé zemi, ale mobil z ruky nepustila. Ignorovala ji i její kamarádka, která v jedné ruce držela pugét lilií a v druhé rovněž mobil. Prostě dámy k pohledání...

Na večírek zašel i Richard Genzer s přítelkyní, soutěžící Daniela Písařovicová s Veronikou Arichtevou, nebo tanečnice Veronika Lálová a Michal Necpál se svou půvabnou přítelkyní.

VIDEO: Genzerova tanečnice ze StarDance: Je nevýhodou, že byl tanečník!

Video
délka: 02:17.30

Genzerova tanečnice ze StarDance: Je nevýhodou, že byl tanečník! Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
63 fotografií