Těžko uvěřit, že původně byl mladý zpěvák Adam Mišík na sociálních sítích notně favorizovaný! Byť se může ohánět silnou fanouškovskou základnou, v tuto chvíli je i tak v četných diskusích považován za „katastrofu“ a totálního outsidera, který nepochybně brzy vypadne. Divákům se zdá nevýrazný a nijaký, tím spíše ve srovnání s „benjamínkem“ předchozí série, roztomilým a šikovným Zdeňkem Piškulou (20). Porota Adama taky nešetřila, bylo mu vytknuto, že do waltzu, který předvedl, nešel na sto procent a má velké rezervy.

Po skončení přímého přenosu to šli všichni tanečníci zapít do baru Konvice na Starém Městě a právě zde byl Mišík viděn s mobilem v ruce, kterak projíždí ne vždy pozitivní reakce na internetu. Byl z nich dokonce tak otřesen a zklamán, že se s nešťastným výrazem v obličeji zhroutil do náruče své plavovlasé přítelkyně, modelky Diany Kratochvílové (18). Ta mu přitom krátce předtím dokonce zakrývala dlaní oči, aby nemohl číst dál. Marně.

Náladu mu zlepšil až herec a komik Richard Genzer, který se zřejmě nedokázal dál dívat na mladíkovo narůstající zoufalství. Přitočil se i s chlebíčkem v ruce k objímající se dvojici – a během chvíle se už Adam smál. Snad mu ostřílený taneční matador vysvětlil, že si kritiku nesmí brát tolik k srdci, jinak pro něj bude případný neúspěch zcela zdrcující…

Video
délka: 00:36

Mišík ve StarDance: Nejvíc se bojí ostudy a šlapání! Česká televize

 

Fotogalerie
36 fotografií