Krásná zpěvačka strávila s tanečníkem Robinem Ondráčkem spoustu času na trénincích, přesto se vídají i poté, co ve StarDance skončili. Dva dny po přímém přenosu, který se jim stal osudný, je totiž fotografové nachytali, jak jdou spolu po ulici.

Pravděpodobně měli namířeno na společný chat České televize a zkrátka dorazili ve stejnou dobu. Ovšem ani tohle ještě nebylo jejich poslední setkání, jelikož v rámci finálového večera si ve StarDance ještě jednou zatančí, což bylo pro Bagárovou ostatně velké překvapení. „Cože? Fakt? My budeme tancovat v posledním díle? Jako opravdu? No to je úžasný, to mám hroznou radost,“ jásala, když se novinku dozvěděla.

Pravděpodobně se radovala jen kvůli tanci, možná že se ale už těší i na čas strávený s Robinem. Kromě samotného přímého přenosu totiž budou jistě nějakou dobu svůj poslední tanec v soutěži trénovat a pilovat k dokonalosti. A tak pokud se ještě mladá dvojice nedala dohromady, budou k tomu mít ještě příležitost.

Už na jejich rozlučkové party ve StarDance se k sobě docela měli a Monika tanečníkovi dokonce dala pusu na tvář. Oba jsou ostatně svobodní, a tak by jim v tom nic nebránilo. Zatím ale oba tvrdí, že jsou jen kamarádi. „Máme spolu pouze přátelský vztah. Cítili jsme, že to máme mezi sebou nastavené jako bratr a sestra," shodují se. Jenže nebyli by první ani posledním párem, který nejprve jen mlžil, než odtajnil svůj vztah.

VIDEO: Monika Bagárová po vyřazení ze StarDance: Čekala jsem to!

Video
délka: 01:21.94
Video se připravuje ...

Monika Bagárová po vyřazení ze StarDance: Čekala jsem to! Luboš Procházka, Jan jedlička

 

Fotogalerie
68 fotografií

StarDance 2018

Taneční páry Porota Předchozí vítězové

Devátá řada pořadu StarDance ... když hvězdy tančí začala v sobotu 13. října. Moderování se znovu ujmou Marek Eben a Tereza Kostková. Mezi prvními potvrzenými soutěžícími byla hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva nebo moderní pětibojař David Svoboda.

Kdo vypadl:

Monika Bagárová Daniela Šinkorová Adam Mišík Richard Genzer Dalibor Gondík Daniela Písařovicová Veronika Arichteva