Video
délka: 01:21.94

Bagárová vypadla ze Stardance Luboš Procházka, Jan jedlička

Sobotní noci vévodila StarDance! Ačkoliv se taneční soutěž objevuje na obrazovkách neuvěřitelných dvanáct let, na oblíbenosti u diváků rozhodně neztrácí. Taneční soutěž, kterou od první řady moderuje Marek Eben a Tereza Kostková, v sobotu sledovalo podle Media Guru 1,4 milionů diváků a stala se tak nesledovanějších programem večera. Dokonce porazila oblíbenou a o poznání mladší hudební show Tvoje tvář má známý hlas, kterou vysílá televize Nova. Tvář, kde se celebrity převlékají za hvězdy hudebního nebe, sledovalo 752 tisíc lidí.

V sobotním druhém kole StarDance vypadla k překvapení všech favoritka soutěže zpěvačka Monika Bagárová (34) se svým tanečním partnerem Robinem Odráčkem (27)! Zpěvačka předvedla ohnivou sambu, ovšem jejich taneční výkon podle porotkyně Tatiany Drexler pokazila malá chybička, kvůli níž taneční partneři do dalšího kola nepostoupili. „Jsem strašně smutná, že vypadla Monika a Robi. Kdybychom u uplynulých ročníků viděli ve druhém kole takovou sambu, tak bychom byli nadšení. Teď to vypadá, jako by jejich výkon nebyl dost dobrý, ale on byl dobrý. Ale Monice to skutečně klouzalo. Bylo to dokonce velmi dobré. Jsem velmi smutná, že vypadli. Ale v takové soutěži prostě někdo vpadnout musí,“ řekla Tatiana Drexler v živém streamu na Facebooku pořadu.

EDIT: Vážení čtenáři, původně jsme vás zde v článku vyzvali k diskuzi k výsledkům prvního vyřazovaní ve StarDance pod článkem. Ale vzhledem k tomu, že se příspěvky některých jedinců zvrhly v rasistické urážky a hejty, jsme nuceni diskuzi zastavit. Redakce Blesk.cz.

Fotogalerie
222 fotografií

StarDance 2018

Taneční páry Porota Předchozí vítězové

Devátá řada pořadu StarDance ... když hvězdy tančí začala v sobotu 13. října. Moderování se znovu ujmou Marek Eben a Tereza Kostková. Mezi prvními potvrzenými soutěžícími byla hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva nebo moderní pětibojař David Svoboda.

Kdo vypadl:

Monika Bagárová Daniela Šinkorová Adam Mišík Richard Genzer Dalibor Gondík Daniela Písařovicová Veronika Arichteva