Pouhé dva měsíce před druhým porodem odletěla Eva Perkausová se synem Killianem (koncem listopadu 1 rok) a manželem, podnikatelem Ivanem Heckem (40), na luxusní dovolenou, odkud zásobuje své sociální sítě jednou rajcovní fotkou za druhou. Kromě svých ňader, co s rostoucím životem v jejím těle rovněž nabývají na objemu (a to ani předtím nepatřila k nejmenším…), se pochlubila i šťavnatým zadečkem v tangách.

Snímky, na nichž pózuje jenom ve třpytivé průhledné halence, pod kterou je vidět její dohněda opálené tělo i bílé bikiny střižené tak, že odhalovaly její pozadí v jeho plné kráse, dostaly po právu do varu nejednoho jejího fanouška. Mimo jiné i proto, že při pohledu zezadu byste rozhodně netipovali, že je v jiném stavu. I přes všechna ta těhotenská kila, co se jí pravděpodobně promítají pouze do bříška, si totiž zachovává náramně ladné křivky…

Video
délka: 41:05.08
Video se připravuje ...

Perkausová v Kápni božskou o škatulatech na Primě: Ta křivda mě zasáhla! David Turek

Oblíbená moderátorka mimochodem vystavuje své tělo na plážích Spojených arabských emirátů, kde si užívá v „baby-friendly“ resortu Ras al-Khaimah asi 100 km od Dubaje. „S ohledem na rostoucí bříško už to není na žádné velké cestování, takže jsme raději zvolili dovolenou s přímým letem, žádné přestupy a čekání na letišti. Bůhví, kdy se zase někam dostanu,“ prozradila Blesku Eva, která čeká druhého chlapečka.

Fotogalerie
52 fotografií