Jen málokdo čekal, že by se mohli dát po 11 letech opět dohromady. Po jejich bouřlivém rozchodu po řadě nevěr se časem vzduch vyčistil a oba spolu začali komunikovat především jako rodiče. Zlom nastal letos o prázdninách, kdy byl Kryšpín u svého otce na Bali.

Zpovědní vrba

Celé to začalo synovými telefonáty o tom, že se na indonéském ostrově ve vztahu otce Kryšpína odehrává drama. „Dopita tam v té době byl přistižen svou manželkou u nevěry a té došla trpělivost. Celé to začal řešit s Agátou a ta se stala jeho vrbou. Dokonce to neustále dokola řešila se svým partnerem Jaromírem Soukupem, který dával v té době dobře míněné rady,“ svěřil Blesku zdroj z okolí páru.

Jenže Agáta zpovědní vrbou svého expartnera zůstala, i když se vrátil se synem zpět do Prahy.

Na sedačce

„Po celou dobu vztahu měli Jaromír a Agáta rozdělené domácnosti, ve kterých se navštěvovali. Jednoho dne přijel Soukup k Hanychové a našel tam Dopitu rozvaleného na sedačce,“ popsal náš zdroj. „Od toho dne se kvůli tomu začali hádat! Jaromírovi se nelíbilo, že tam Mirek tráví víc času než on,“ dodal důvěryhodný svědek.

Podle něj ho ale měla Agáta vždy odpálkovat s tím, že Dopita přišel trávit čas se svým synem.

Video
Video se připravuje ...

Agáta Hanychová měsíc po porodu: Za porod dostala odměnu! David Turek, Elmer Carvalho

Zapírala i Žilková

Když Blesk jako první před měsícem zveřejnil zprávu o tom, že se Agáta vrátila k Dopitovi, snažila se to zpochybnit i její matka Veronika Žilková(61). „Blesk zjistil super drb, že Mirek Dopita je už 12 let otec Kryšpína... Gratulujeme!“ byla rádobyvtipná na instagramu. My na oplátku gratulujeme k návratu »skoro zeťáka« nejen do rodiny a připomínáme, že Jakub Prachař je už 6 let otec Miy a Jaromír Soukup už skoro 6 měsíců otec Rozárky.

 

Po měsíci skrývání... Přiznala svou lásku

I když Blesk přinesl informaci o obrozeném vztahu Agáty a Mirka už před měsícem, ona se tvrdě ohrazovala, že jde o nesmysl. Teď v úterý ale konečně pověděla pravdu. V živém vysílání na instagramu spolu přiznali, že opět tvoří pár, a prozradili, že to rozhodně neberou na lehkou váhu. „Oba víme, že je to zodpovědnost... Aby Kryšpín zase nepřišel o tátu,“ uvedli s tím, že jejich staronová láska není neuváženým činem, ale oba o tom dlouho přemýšleli.

Agáta navrch prozradila i to, jak to má s tatínky ostatních svých dětí. „S Kubou je to nahoru dolů...“ popsala vztah s Jakubem Prachařem, s nímž má prostřední dceru Miu. „...a s Jaromírem jenom dolů,“ shrnula stručně stav věcí s otcem nejmladší, teprve pětiměsíční Rozárky. „S Jaromírem jsem nebyla šťastná. Ale nebyl to důvod k rozchodu,“ prozradila něco málo i o konci její lásky se Soukupem. „Nijak jsem na to netlačil,“ doplnil Dopita a společně dodali, že se dali dohromady, až když byla Agáta znovu volná.

Fotogalerie
62 fotografií