Pešek byl roky ženatý s manželkou Janou, s níž měl syna Filipa. Poměr se Zázvůrkovou tak byl veřejným tajemstvím.

Milí moji, nikdy jsem se se svým soukromím na sociálních sítích ani nikde jinde nesvěřovala. Nyní udělám jedinou výjimku, a to z důvodů velmi niterných a srdečných. 23.10. mi odešel rytíř, ale zapomněl napsat kam…,“ napsala zpěvačka na Instagramu několik dní po jeho smrti. Poslední rozloučení s výjimečným dirigentem nebylo určeno pro veřejnost.

Jelikož si Liborek žádný pohřeb nepřál, rozloučili jsme se s ním v kruhu rodinném a nejbližších přátel na místě, které měl tak rád. Doma,“ vysvětlila šansoniérka.

Video
délka: 03:48.38
Video se připravuje ...

Dáša Zázvůrková z Můžem i s mužem: Do filmu jsem dala kus sebe! Šárka Stejskal, Elmer Carvalho

Jejich vztah trval dlouhá léta, ale ve společnosti se ukázali sporadicky. „6.9.2007 bylo naše datum. Dneska je to bez Tebe… poprvé… … a já to stále nepochopila … ~𝓅ℯ𝓇 𝓈ℯ𝓂𝓅𝓇ℯ ~ můj rytíři ‚Ať trvají ty nymfy‘,“ zavzpomínala Dáša a vzápětí šokovala další zprávou: „Dneska by to bylo 16 let od naší svatby. Letos je to první rok bez mého Muže. A já to stále nepochopila.

23. října to bude rok od jeho skonu, ale zpěvačka se z jeho odchodu stále nevzpamatovala a na jinou mužskou náruč nemá myšlenky. „Já bych tento rok bez mých rodičů a přátel zvládla obtížně. Děkuji vám všem, kteří mi drželi palce. Vaší obrovské podpory si moc vážím a cítím ji ze všech stran. Paprsek zatím nepronikl, natož světlo nevidím, ale svému rytíři jsem vděčná.

Nehoda s Tomicovou

Před rokem 20. května vezla Dáša na svém skútru kolegyni a kamarádku Pavlu Tomicovou (61) a narazila do nich paní v autě. Obě skončily v motolské nemocnici, ale naštěstí šlo jen o pohmožděniny a naraženiny po pádu na ulici.

V té době nikdo netušil, že Tomicovou trápil odchod manžela Ondřeje Malého (57), kterého jí odloudila herečka Kristýna Kociánová (37), s níž už má několikaměsíčního syna.

Fotogalerie
37 fotografií