A nejinak tomu bylo i letos. „Miluju všechno sladké, to je o mně všeobecně známo. Nemusím maso, ale všelijaké věnečky, vánočky, štrúdly, nudle s mákem a podobné dobroty si musím denně dopřát. Jediné, co nemusím, je čokoládový dort. Přesto ho dostávám pravidelně ke každým narozeninám. No. Ale vážím si, že na mě někdo myslí stejně,“ okomentovala čokoládový dort s nápisem „Nejmilejší babičce, mamince a tchyni“ oslavenkyně. 

Dagmar Havlová dva roky před sedmdesátkou vypadá báječně a málokdo by věřil, že může být tolik závislá na sladkém. Postavu má stále jako lusk. 

V den, na který připadly její 68. narozeniny, jí neustále pípal mobil s gratulačními SMS a domů chodila jedna květina za druhou. Většina jejích kolegů a přátel jí přála na sociální síti. Nechyběla Kateřina Kaira Hrachovcová, Honza Musil, Dáša Zázvůrková, modelka Pavlína Němcová, Lucie Bílá, Michaela Kuklová, Hana Zagorová a spousty dalších. 

VIDEO: Dagmar Havlová: Letos budu bez dovolené, nechci přenášet zmutované viry!

Video
Video se připravuje ...

Dagmar Havlová: Letos budu bez dovolené, nechci přenášet zmutované viry! Hana Hoschlová, Lukáš Červený

Jitřenko, Dudynku, jásej, vesel se, směj se, raduj se!!! Hledala jsem Tvoji fotku, vypadáš na ní jako holčička, vlají Ti vlasy a v náručí máš miminko Ninušku. Nenašla jsem ji, ale našla jsem jiný, který mám ráda. Nejvíc Ty, když se směješ. Vašek to měl taky rád," napsala herečka Eva Holubová.„Těším se, až Tě obejmu a všechno si povíme do očí.

VIDEO: Holka z porcelánu 

Fotogalerie
67 fotografií